Aktualności

Oferta monitorów studyjnych Eve Audio SC307

Dlaczego powinieneś skorzystać z promocji?

Monitory Eve Audio z interfejsem Focusrite

Czas na lepszy model 2+1

Zachęcamy do skorzystania z oferty 2+1 na monitory studyjne Eve Audio SC307. Przy zakupie pary SC307 dostajesz interfejs Focusrite Clarett 4 Pre (USB lub Thunderbolt) o wartości 2590 zł jako gratis do zestawu. Oferta startuje startuje z dniem 01.06.2018 i trwa do wyczerpania zapasów.

Eve Audio

Eve Audio to uznana marka w świecie monitorów studyjnych, jej założycielem jest Roland Stenz, który współtworzył również Adam Audio.
Zaangażowanie Eve Audio to coś więcej jak produkowanie i sprzedaż monitorów, to coś więcej niż praca, to prawdziwa pasja i dążenie do doskonałości audio.

Obsesja na punkcie liniowych odpowiedzi częstotliwościowych i innych technicznych aspektów, lub po prostu chęć zadowolenia twoich uszu, nie jest właściwą receptą na dobry monitor studyjny. Zazwyczaj potrzebna jest dobra równowaga. Równowaga między pracą, którą słuchasz, a realistycznym wyczuciem ostatecznego rezultatu. Wyjątkowa reprodukcja dźwięku jest oczywiście podstawą dobrych głośników monitorujących. Ale równie ważne jest, aby Twoja praca została odpowiednio przetłumaczona w taki sposób, by Twoja muzyka brzmiała spójnie na innych głośnikach w różnych warunkach odsłuchowych.

Monitory trójdrożne SC307

Materiały EVE Audio pochodzą od najlepszych dostawców i są wysokiej jakości. Cała kontrola jakości wykonywana jest indywidualnie w  berlińskiej fabryce przed wysyłką. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości. Głośniki niskotonowe SilverCone z powłoką szklaną o sztywnej strukturze plastra miodu są precyzyjnie dopasowywane do driverów wysoko tonowych Air Motion, zapewniając wyjątkowy głośnik z najlepszą możliwą reprodukcją dźwięku. W połączeniu z zaawansowaną elektroniką DSP, będziesz miał precyzyjną kontrolę nad ustawieniami głośności, wyborem filtrów, symetrią głośników, dostosowaniem fazowym, a wszystko to za pomocą prostego pokrętła na panelu przednim. Koniec z manipulowaniem przy pomocy śrubokrętów w trudno dostępnych miejscach w warunkach słabego oświetlenia.

Większość naszych komponentów głośnikowych – takich jak głośniki niskotonowe SilverCone – są opracowywanezgodnie ze specyfikacjami naszych inżynierów. Głośniki niskotonowe są napędzane cewką głosową 1 “lub 1,5”, w zależności od modelu. Rezultatem jest bardzo ciasna i dynamiczna odpowiedź basów, a także większy skok liniowy w porównaniu do większości głośników o podobnej wielkości. Aby jeszcze bardziej zminimalizować zniekształcenia, wprowadziliśmy miedziane nakładki na system magnesów głośnika niskotonowego. Te zaślepki pomagają systemowi utrzymać symetryczne pole magnetyczne, w którym znajduje się cewka drgająca. Powoduje to bardzo niski poziom zniekształceń harmonicznych i ogólnie wyższą przezroczystość, nawet przy wyższych poziomach ciśnienia akustycznego. Silver Cone dodatkowo są pokryte włóknem szklanym, co pomaga im uzyskać odpowiednią równowagę niskich rezonansów.

Użytkownicy Eve Audio

Interfejs Focusrite Clarett 4 Pre - Gratis

Czas na lepszy model 2+1

Kupując parę monitorów studyjnych Eve Audio SC307, dostajesz interfejs audio jednego z czołowych producentów interfejsów na świecie, który przyda ci się do pracy mobilnej jak i do nagrań wilośladowych. Używają rozszerzenia ADAT  możesz nagrać do 12 kanałów audio. Claretty to interfejsy dla wymagających użytkowników, oferują krystalicznie czystą konwersję 24 bitową przy próbkowaniu 192kHz i najlepszy w tej klasie zakres dynamiki 118dB. Clarett posiada zupełnie nowe przedwzmacniacze mikrofonowe z tą samą impedancją i tonem transformatora ISA – czyli przedwzmacniacze, z których zasłynęła firma Focusrite.

Clarett 4 pre jest w opcji USB i Thunderbold. Wybór należy do Ciebie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.