Audiotech logo
avalon design logo

Avalon Design to firma produkująca sprzęt do produkcji i rejestracji dźwięku założona w 1986 roku przez Wyntona R. Morro. Od pierwszego pomysłu do chwili obecnej firmie Avalon przyświeca pragnienie przybliżenia sztuki nagrywania muzyki do istoty oryginalnego wykonania. Słychać to w transparentności brzmienia każdego oddzielnego urządzenia, a najwyższą jakość widać z daleka.

Urządzenia Avalon pracują w czystej klasie A przez co zapewniają wszystkim inżynierom, producentom i muzykom najnowocześniejszą elektronikę zaprojektowaną specjalnie do nagrywania muzyki i dźwięku o wysokiej jakości dbając o wierność każdego sygnału. Te starannie zaprojektowane konstrukcje wzmacniają kreatywne zmysły i stają się jednością z samą muzyką.

Portfolio produktowe Avalon Design

Urządzenia Avalon Design

Avalon Design to od samego początku najwyższej jakości urządzenia do rejestracji dźwięku i dzięki temu znajdują uznanie wśród największych producentów, inżynierów i muzyków – zarówno w studiu, jak i na scenie. Wsród nich można wyróżnić takie postaci jak m.in. Christina Aguilera, Nelly Furtado, Dr. Dre, Mark Knopfler, Angus Young (AC/DC), Michael Mangini, John Gass, Kevin „K.D.” Davis oraz studia nagraniowe takie jak Abbey Road, Sterling Sound czy Hit Factory.

Klasyczne konstrukcje. Światowe brzmienie.

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors