Audiotech logo
wesaudio logo

WesAudio jest polskim producentem profesjonalnego sprzętu audio od 2010 roku. Tradycją firmy jest nowoczesne podejście do klasycznego sprzętu analogowego, jednak od 2013 roku rozpoczęto nową gałąź rozwoju wprowadzając na rynek innowacyjną i nowoczesną linię urządzeń „Next Generation” (NG) do profesjonalnego przetwarzania sygnału audio. Główny cel WesAudio pozostaje jednak ten sam – tworzenie pięknie brzmiącego sprzętu analogowego ze wspaniałymi nowoczesnymi funkcjami w przystępnej cenie. Produkty WesAudio słyną z wysokiej jakości analogowego przetwarzania i wygody cyfrowej kontroli, niczym we wtyczce w DAW. To autorskie i wysoce intuicyjne podejście do tematyki outboardu studyjnego, pozwoliło firmie uzyskać szeroki rozgłos w branży audio na świecie.

Portfolio produktowe WesAudio

Nowoczesne rozwiązania

WesAudio w swoim portfolio nowoczesnych rozwiązań skupia głównie produkty z serii NG („Next Generation”), czyli swoiste połączenie analogowej jakości i charakteru przetwarzania sygnału audio z wygodą i intuicyjnością cyfrowej kontroli. Wsród produktów można tu wymienić kompresory, korektory, przedwzmacniacze, leveler czy interfejs audio. Dodatkowo urządzenia utrzymane są w formacie 500, a producent oferuje także lunchbox do formatu 500 zapewniający pełną obsługę i cyfrowe sterowanie wszystkimi podłączonymi modułami za pomocą jednego kabla USB. 

Klasyczne rozwiązania

Projektowanie rozwiązań analogowych, jest częścią historii firmy WesAudio. Opracowali autorską wiedzę w zakresie przetwarzania czysto analogowego, jak i zarządzania takimi obwodami za pomocą cyfrowych odpowiedników. Jednak pomimo popularności nowoczesnych rozwiązań pod postacią sterowania cyfrowego, nie uciekają od czystych analogowych konstrukcji, które również są uwielbiane przez wielu realizatorów. Przy produkcji, WesAudio korzysta z najlepszych systemów pomiarowych firmy Audio Precision. Wszystkie produkty są wytwarzane i projektowane w Polsce. Nie zlecają żadnej procesu produkcji na zewnątrz, aby zachować jak najlepszą jakość.

Tam gdzie nowoczesność łączy się z klasyką - tam właśnie jest WesAudio

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors