arturia logo

Arturia narodziła się po to, aby każdy mógł tworzyć muzykę. Jest to francuski producent instrumentów i efektów, które zachęcają do odkrywania muzyki, nagradzają ciekawość i dodają smaku procesowi twórczemu. To międzynarodowy zespół pasjonatów, których misją jest poruszanie się po niezbadanym terytorium dźwięków, aby dostarczyć narzędzia do kreacji muzyki.

Od surowej analogowej mocy syntezatorów, przez kontrolery MIDI i interfejsy audio po wierne emulacje wirtualnych instrumentów. Marka ta zapewnia  muzykom inspirujące doznania dźwiękowe, które są natychmiast dostępne, odkrywcze i ekscytujące.

Portfolio produktowe Arturia

Kompaktowe kontrolery MIDI z serii LAB

Arturia przeniosła poziom kompaktowości w produkcji muzycznej na wyższy poziom. Mając na myśli praktyczną kompaktowość rzecz jasna. Praktyka tak objawia się solidnym wykonaniem, ekspresyjnością pomimo niewielkich rozmiarów, a także stopniem integracji z oprogramowaniem, który w przypadku modelu MiniLab 3 stworzył swoisty benchmark w branży. Mowa tu nie tylko o integracji z oprogramowaniem Arturia, ale także z popularnymi stacjami roboczymi do produkcji muzycznej tzw. DAW.

Arturia MiniLab 2
blank

Unikalna technologia

Wraz z serią LAB otrzymujesz dostęp do doskonałej technologii, która jest wynikiem dedykowanych badań z wykorzystaniem ekskluzywnych rozwiązań modelowania TAE® i Phi®. Oprogramowanie i sprzęt w ofercie Lab jest szczytem nowoczesnej technologii muzycznej.

blank

Bezproblemowa integracja

Wszystkie kontrolery z serii LAB, zarówno te kompaktowe jak i te większe, są typu plug & play, a do tego doskonale dopasowują się do twoich wirtualnych instrumentów i DAW. Od studia po scenę, jest to idealne połączenie świata oprogramowania i sprzętu.

blank

Niesamowite dźwięki

Łącząc pasję i umiejętności setek światowej klasy sound designerów i znanych artystów, seria Lab zawiera dziesiątki tysięcy niesamowitych presetów w szerokiej gamie stylów.

Seria KeyLab Essential

KeyLab Essential to seria podstawowych kontrolerów MIDI, które udostępniają wszystko czego potrzebujesz, aby tworzyć. Każdy kontroler jest pełen narzędzi pomocnych w odciążeniu od codziennych zadań wykonywanych wewnątrz programów DAW. Manipuluj przyciskami play, record, save, edit czy loop, ponieważ wszystko to jest w zasięgu ręki. Dodatkowo są świetnie zintegrowane z oprogramowaniem Arturia, dlatego możesz przejąć kontrolę nad brzmieniem. Wszystko to sprawia, że cały czas masz kontakt z Twoim sprzętem, co pozwala na większą interakcję z muzyką.

blank
Arturia KeyLab mkII

Seria KeyLab mkII

Arturia KeyLab mkII to profesjonalny kontroler MIDI klasy premium. Stanowi on przełom technologiczny pod kątem jakości, poziomu kontroli i ekspresji. Charakteryzuje się nie tylko grywalną i świetną klawiaturą , lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą nawigacyjną oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB. Dodatkowo rewelacyjnie integruje się z oprogramowaniem Arturia, wieloma DAW (stacjami roboczymi do pracy z dźwiękiem), a także dostarczany jest z bardzo bogatym pakietem oprogramowania.

Arturia AudioFuse Studio

Interfejsy audio z serii AudioFuse

Arturia AudioFuse to profesjonalne interfejsy audio klasy premium. Udostępniają najwyższej jakości przetworniki, preampy, a także są swoistym scyzorykiem studyjnym, dzięki wielu różnym złączom i funkcjom. Całość spina intuicyjny oprogramowanie kontrole, pozwalające na wygodą kontrolę parametrów i routing sygnału audio.

blank

Zaawansowana technologia

Wiodące w swojej klasie przedwzmacniacze Discrete Pro®, doskonałe konwertery i zaawansowane modelowanie efektów TAE® zapewniają najlepszy możliwy dźwięk i wrażenia.

blank

Ogromna elastyczność

Twórz dźwięk bez wysiłku dzięki szybkiej łączności, prostej kompatybilności z różnymi formatami i systemami oraz gotowym projektom, które Cię zainspirują.

blank

Innowacyjne funkcje

Od podłączenia konfiguracji, przez proces rejestracji sygnału audio i MIDI, po doskonalenie miksu i mastering – serie interfejsów Fuse reprezentują kompleksowe podejście do pracy z dźwiękiem.

Arturia MiniFuse 4

Interfejsy audio z serii MiniFuse

Arturia MiniFuse pochodzi z wielokrotnie nagradzanej linii studyjnych interfejsów audio Arturia AudioFuse. Są to kompaktowe, funkcjonalne i intuicyjne interfejsy audio, które są rewelacyjnym wyborem nie tylko dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z rejestracją sygnału audio, czy produkcją muzyczną, ale także dla podcasterów czy gamerów.

blank

Uniwersalne interfejsy audio

Interfejsy audio z serii MiniFuse nadają się do pracy z dźwiękiem na każdym etapie  – od rejestracji, przez obróbkę i produkcję muzyczną, po podcasty i live streamy, dzięki funkcji pętli zwrotnej. Do tego wbudowany hub USB i złącza MIDI to coś unikalnego w tym segmencie!

blank

Bogaty software

Do zestawu Arturia dorzuca rewelacyjne wtyczki zebrane w pakiet MiniFuse Creative Suite. Do tego Ableton Live Lite oraz gotowe projekty żeby się zainspirować. Dzięki temu, możesz rozpocząć profesjonalną pracę z dźwiękiem od razu po wyjęciu z pudełka!

blank

5-letnia gwarancja

Na interfejsy z serii MiniFuse, francuski producent daje 5-letnią gwarancję. Chyba trudno o lepszą rekomendację i pewność co do jakości produktu.

blank

Kontrolery/sekwencery z serii Step

Step to rodzina kontrolerów i sekwencerów, która usprawnia proces tworzenia muzyki i występów live. Pozwala integrować się nie tylko z oprogramowaniem, ale przede wszystkim z zewnętrznym sprzętem jak syntezatory, maszyny perkusyjne itd. W zależności od potrzeb, użytkownik może zdecydować się na bardziej prostsze rozwiązania, z 1-ścieżkowym sekwencerem lub przejąć kontrolę nad 4-ścieżkami na raz. Dodatkowo, urządzenia te udostępniają wyjścia CV do sterowania napięciowego, co powinno zadowolić analogowych purystów. Arturia oddaje w ręce użytkowników dwa sposoby pracy – na padach, lub klawiszach.

blank

Sekwencery i kontrolery

Łącząc najlepsze elementy tradycyjnych kontrolerów MIDI z zaawansowaną mocą sekwencjonowania kroków, seria Step naprawdę zapewnia niezrównaną kontrolę nad oprogramowaniem i instrumentami sprzętowymi.

blank

Wydajność i produkcja

Tak jak w domu w domowym studio, tak i na scenie, te sekwencery zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć Twoje możliwości tworzenia, występów i improwizacji.

blank

Niesamowita łączność

Każdy członek rodziny Step ma własną, unikalną mieszankę wejść i wyjść CV/gate, portów MIDI i łączności USB, aby zapewnić Ci niezbędnych narzędzi podczas pracy twórczej. iwystępów live!