Audiotech logo
arturia logo

Arturia narodziła się po to, aby każdy mógł tworzyć muzykę. Jest to francuski producent instrumentów, kontrolerów i oprogramowania, które zachęcają do odkrywania muzyki, nagradzają ciekawość i dodają smaku procesowi twórczemu. To międzynarodowy zespół pasjonatów, których misją jest poruszanie się po niezbadanym terytorium dźwięków, aby dostarczyć narzędzia do kreacji muzyki i kreatywnego przetwarzania dźwięku.

Od surowej analogowej mocy syntezatorów, przez kontrolery MIDI i interfejsy audio po oprogramowanie wiernie emulujące instrumenty i efekty studyjne. Marka ta zapewnia  muzykom inspirujące doznania dźwiękowe, które są natychmiast dostępne, odkrywcze i ekscytujące.

Portfolio produktowe Arturia

Kompaktowe kontrolery MIDI z serii LAB

Arturia przeniosła poziom kompaktowości w produkcji muzycznej na wyższy poziom. Mając na myśli praktyczną kompaktowość rzecz jasna. Praktyka tak objawia się solidnym wykonaniem, ekspresyjnością pomimo niewielkich rozmiarów, a także stopniem integracji z oprogramowaniem, który w przypadku modelu MiniLab 3 stworzył swoisty benchmark w branży. Mowa tu nie tylko o integracji z oprogramowaniem Arturia, ale także z popularnymi stacjami roboczymi do produkcji muzycznej tzw. DAW.

Arturia MiniLab 2

Unikalna technologia

Wraz z serią LAB otrzymujesz dostęp do doskonałej technologii, która jest wynikiem dedykowanych badań z wykorzystaniem ekskluzywnych rozwiązań modelowania TAE® i Phi®. Oprogramowanie i sprzęt w ofercie Lab jest szczytem nowoczesnej technologii muzycznej.

Bezproblemowa integracja

Wszystkie kontrolery z serii LAB, zarówno te kompaktowe jak i te większe, są typu plug & play, a do tego doskonale dopasowują się do twoich wirtualnych instrumentów i DAW. Od studia po scenę, jest to idealne połączenie świata oprogramowania i sprzętu.

Niesamowite dźwięki

Łącząc pasję i umiejętności setek światowej klasy sound designerów i znanych artystów, seria Lab zawiera dziesiątki tysięcy niesamowitych presetów w szerokiej gamie stylów.

Więcej informacji o konkretnych modelach poniżej.

Seria KeyLab Essential

KeyLab Essential to seria podstawowych kontrolerów MIDI, które udostępniają wszystko czego potrzebujesz, aby tworzyć. Każdy kontroler jest pełen narzędzi pomocnych w odciążeniu od codziennych zadań wykonywanych wewnątrz programów DAW. Manipuluj przyciskami play, record, save, edit czy loop, ponieważ wszystko to jest w zasięgu ręki. Dodatkowo są świetnie zintegrowane z oprogramowaniem Arturia, dlatego możesz przejąć kontrolę nad brzmieniem. Wszystko to sprawia, że cały czas masz kontakt z Twoim sprzętem, co pozwala na większą interakcję z muzyką.

Więcej informacji o konkretnych modelach poniżej.

Arturia KeyLab mkII

Seria KeyLab mkII

Arturia KeyLab mkII to profesjonalny kontroler MIDI klasy premium. Stanowi on przełom technologiczny pod kątem jakości, poziomu kontroli i ekspresji. Charakteryzuje się nie tylko grywalną i świetną klawiaturą , lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą nawigacyjną oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB. Dodatkowo rewelacyjnie integruje się z oprogramowaniem Arturia, wieloma DAW (stacjami roboczymi do pracy z dźwiękiem), a także dostarczany jest z bardzo bogatym pakietem oprogramowania.

Więcej informacji o konkretnych modelach poniżej.

AstroLab

AstroLab to 61-klawiszowa klawiatura sceniczna zaprojektowana, aby uwolnić Cię od ograniczeń związanych z przenoszeniem studia na scenę. Łącząc elegancki wygląd, intuicyjne sterowanie i innowacyjny ekosystem, odkryj wszechświat sugestywnych i najnowocześniejszych dźwięków za naciśnięciem jednego przycisku. 

Arturia AstroLab to kulminacja 25 lat pasji, innowacji i zaangażowania w dążenie do nieskrępowanej muzycznej eksploracji. Od instrumentów, które reagują i brzmią jak vintage’owe oryginały, przez kultowe instrumenty klawiszowe, po futurystyczne tekstury syntetyczne – znajdź idealny dźwięk, pozostań we flow i nastaw swój twórczy umysł na lot poza przestrzeń i czas.

Dla muzyków i producentów, którzy korzystają z wielu narzędzi, instrumentów i niestandardowych dźwięków w swojej domowej lub studyjnej konfiguracji, odtworzenie całości podczas występu na żywo nie zawsze jest proste. W tym miejscu AstroLab wkracza do akcji, oferując zarówno solidny, minimalistyczny design, jak i technologię skoncentrowaną na workflow, który pozwala bez wysiłku zintegrować wszystkie brzmienia.

Arturia AudioFuse Studio

Interfejsy audio z serii AudioFuse

Arturia AudioFuse to profesjonalne interfejsy audio klasy premium. Udostępniają najwyższej jakości przetworniki, preampy, a także są swoistym scyzorykiem studyjnym, dzięki wielu różnym złączom i funkcjom. Całość spina intuicyjny oprogramowanie kontrole, pozwalające na wygodą kontrolę parametrów i routing sygnału audio.

Zaawansowana technologia

Wiodące w swojej klasie przedwzmacniacze Discrete Pro®, doskonałe konwertery i zaawansowane modelowanie efektów TAE® zapewniają najlepszy możliwy dźwięk i wrażenia.

Ogromna elastyczność

Twórz dźwięk bez wysiłku dzięki szybkiej łączności, prostej kompatybilności z różnymi formatami i systemami oraz gotowym projektom, które Cię zainspirują.

Innowacyjne funkcje

Od podłączenia konfiguracji, przez proces rejestracji sygnału audio i MIDI, po doskonalenie miksu i mastering – serie interfejsów Fuse reprezentują kompleksowe podejście do pracy z dźwiękiem.

Więcej informacji o konkretnych modelach poniżej.

Arturia MiniFuse 4

Interfejsy audio z serii MiniFuse

Arturia MiniFuse pochodzi z wielokrotnie nagradzanej linii studyjnych interfejsów audio Arturia AudioFuse. Są to kompaktowe, funkcjonalne i intuicyjne interfejsy audio, które są rewelacyjnym wyborem nie tylko dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z rejestracją sygnału audio, czy produkcją muzyczną, ale także dla podcasterów czy gamerów.

Uniwersalne interfejsy audio

Interfejsy audio z serii MiniFuse nadają się do pracy z dźwiękiem na każdym etapie  – od rejestracji, przez obróbkę i produkcję muzyczną, po podcasty i live streamy, dzięki funkcji pętli zwrotnej. Do tego wbudowany hub USB i złącza MIDI to coś unikalnego w tym segmencie!

Bogaty software

Do zestawu Arturia dorzuca rewelacyjne wtyczki zebrane w pakiet MiniFuse Creative Suite. Do tego Ableton Live Lite oraz gotowe projekty żeby się zainspirować. Dzięki temu, możesz rozpocząć profesjonalną pracę z dźwiękiem od razu po wyjęciu z pudełka!

5-letnia gwarancja

Na interfejsy z serii MiniFuse, francuski producent daje 5-letnią gwarancję. Chyba trudno o lepszą rekomendację i pewność co do jakości produktu.

Więcej informacji o konkretnych modelach poniżej.

Kontrolery/sekwencery z serii Step

Step to rodzina kontrolerów i sekwencerów, która usprawnia proces tworzenia muzyki i występów live. Pozwala integrować się nie tylko z oprogramowaniem, ale przede wszystkim z zewnętrznym sprzętem jak syntezatory, maszyny perkusyjne itd. W zależności od potrzeb, użytkownik może zdecydować się na bardziej prostsze rozwiązania, z 1-ścieżkowym sekwencerem lub przejąć kontrolę nad 4-ścieżkami na raz. Dodatkowo, urządzenia te udostępniają wyjścia CV do sterowania napięciowego, co powinno zadowolić analogowych purystów. Arturia oddaje w ręce użytkowników dwa sposoby pracy – na padach, lub klawiszach.

Sekwencery i kontrolery

Łącząc najlepsze elementy tradycyjnych kontrolerów MIDI z zaawansowaną mocą sekwencjonowania kroków, seria Step naprawdę zapewnia niezrównaną kontrolę nad oprogramowaniem i instrumentami sprzętowymi.

Wydajność i elastyczność

Tak jak w domu w domowym studio, tak i na scenie, te sekwencery zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć Twoje możliwości tworzenia, występów i improwizacji.