Audiotech logo
heritage audio logo

Heritage Audio to hiszpańska firma produkująca sprzęt do produkcji i rejestracji audio założona przez realizatora i producenta – Petera Rodrigueza.

Heritage Audio zbudowało swoją reputację na odtwarzaniu klasycznego sprzętu analogowego z modyfikacjami dla współczesnej produkcji. Te nowoczesne aktualizacje sprzętowe w dużej mierze pochodzą z obserwacji Rodrigueza jako profesjonalnego producenta i wzorują się na oryginalnych analogowych urządzeniach typu vintage, które posiadał lub używał. Te nowoczesne ulepszenia mogą obejmować bardziej kreatywne parametry, które znajdują się na przednim panelu, lub wewnętrzne regulacje, które odbywają się za kulisami. Na przykład, dzisiejsze poziomy są znacznie wyższe niż te sprzed kilkudziesięciu lat, więc sprzęt Heritage Audio bierze to pod uwagę.

Portfolio produktowe Heritage Audio

heritage audio tubesessor front

Kompresory

Wśród kompresorów Heritage Audio znajdziemy odwołania jednych z najlepszych urządzeń tego typu w historii realizacji dźwięku. Nieważne czy są to niezwykle skomplikowane rozwiązania kompletnie z innej epoki jak jak zawierający aż 22 lampy i 9 transformatory Herchild 670, czy Successor, który daje szczególny zakres możliwości dzięki swojej nietypowej budowie opartej na mostku diodowym i potężnych transformatorach Carnhill na stopniu wyjściowym.

Korektory

Ideologię Heritage Audio widać również świetnie w tworzonych przez nich korektorach. Od najnowszego Motorcity EQ, które oddaje w pełni oryginalny korektor specjalnie zbudowany dla studia Motown w latach 50., przez Symph EQ, które bazuje na topologii Baxandall, dzięki czemu jest jednym z najbardziej muzycznych eq na rynku, po oryginalne rozwiązania zapożyczone z konstrukcji w stylu 73, które świetnie nadają się do kształtowania barwy poszczególnych ścieżek w miksach.

heritage audio motorcity eq
heritage audio ha73 eq

Przedwzmacniacze mikrofonowe

Przedwzmacniacze mikrofonowe czy też preampy Heritage Audio to przede wszystkim konstrukcje w stylu ’73 nierozerwalnie kojarzone z potężnym brytyjskim brzmieniem lat 70-tych. Przez ponad 50 lat ich konstrukcja pozostaje taka sama, a brzmienie pełne charakteru jest dostępne w urządzeniach Heritage Audio z serii Elite, serii Tabletop, czy modelach Britstrip i Super 8. Nieważne czy w wersji pojedynczej czy podwójnej, z korekcją czy bez. Potężny zakres wzmocnienia dzięki wzmacniaczom klasy A oraz niepowtarzalne brzmienie, za które są odpowiedzialne dwa transformatory Carnhill – na wejściu i wyjściu.

Kontrolery monitorów

Kontrolery odsłuchu z serii RAM zapewniają najwyższą, audiofilską jakość dźwięku, dzięki najlepszym komponentom i prostej konstrukcji, w której nie tracisz żadnego szczegółu. Zależnie od potrzeb można wybrać spośród trzech modeli – od najmniejszego Baby RAM, przez rozbudowany RAM2000, który posiada również dwa wzmacniacze słuchawkowe i możliwość połączenia przez Bluetooth, aż po RAM5000, który oprócz funkcji obu powyższych modeli, oferuje również możliwość monitorowania w 5.1. Najważniejsze są potrzeby. Dźwięk pozostaje bez zmian.

heritage audio ram 5000 with pilot

Moduły i obudowy serii 500

Urządzenia serii 500 są szczególnie ważne dla Heritage Audio, bo ich pierwszy produkt to przedwzmacniacz w tym formacie. Jako pierwsi dostrzegli możliwość umieszczenia ogromnego układu 73 w malutkiej obudowie… a reszta jest historią! Z tego samego powodu ich obudowy mają wyjątkowy system zasilania, czyli technologie On-Slot, która dostarcza kompletnie odseparowane zasilanie na każde złącze. Pozwala to, aby zapewnić  wystarczające zasilanie nawet dla najbardziej wymagających urządzeń, a inne urządzenia nie są zagrożone, jeśli któreś z pozostałych odmówi posłuszeństwa. A Ty możesz nagrywać w spokoju.

heritage audio ost-10 v.2.0 front

Miksery sumujące

Miksery sumujące z serii MCM to potężne rozwiązania dla tych, którzy nie mają miejsca i możliwości na duży mikser, a oczekują pełnego, analogowego dźwięku w hybrydowym setupie. Dzięki dodatkowym wyjściom insertowym można zapewnić dodatkowe procesowanie już w trakcie sumowania, a 4 subgrupy ułatwią pracę.

Dołącz do użytkowników Heritage Audio

Polecane produkty