Audiotech logo
logo elysia

elysia jest zespołem entuzjastów audio z jasno określonym celem: tworzenie wyjątkowych narzędzi na całe życie. Od założenia firmy w 2006 roku nieustannie pracują nad ekscytującym portfolio nowoczesnych rozwiązań audio dla muzyków, producentów i inżynierów dźwięku. Wszystkie produkty to autorskie rozwiązania, więc zamiast powielać wielkie ikony historii audio, elysia skupia się na aktualnych wymaganiach życia studyjnego i scenicznego. Głęboka wiedza na temat dyskretnej elektroniki klasy A jest podstawą do przekształcania nawet trudnych pomysłów w rzeczywistość, a co najważniejsze: niezapomnianej jakości dźwięku. A to synonim marki elysia.

Jako prawdziwie doświadczeni eksperci zdecydowali się zbudować własne analogowe procesory do masteringu i studia, koncentrując się na sprzęcie muzycznym o ciepłym brzmieniu, kreatywnej użyteczności, ręcznie wykonanej jakości w wyjątkowym designie. Komponenty, których używają w swoich produktach, są również ręcznie wybierane i regularnie konstruowane przez nich samych. Marka tworzy wysokiej jakości analogowe kompresory masteringowe i studyjne, korektory analogowe, saturatory, precyzyjne przedwzmacniacze z możliwościami kształtowania dźwięku i wiele więcej.

Portfolio produktowe elysia

Rozwiązania rackowe

elysia w swoim portfolio produktowym posiada bardzo solidne rozwiązania w formacie rackowym. Jeżeli poszukujesz narzędzi wysokiej klasy, które mają nie tylko uszlachetnić brzmienie, ale i spowodować, że twoja praca będzie ci przynosić jeszcze więcej satysfakcji, to właśnie je znalazłeś. Pytanie tylko – co konkretnie potrzebujesz? Poniżej czekają same cudeńka! Od kompresorów, przez korektory po saturatory i wiele więcej!

elysia xpressor front

Seria 500

Popularność formatu 500, jego mobilność i rewelacyjne możliwości dowolnej konfiguracji spowodowały, że elysia nie mogła przejść obok tego formatu obojętnie. Umiejętności projektowe i ogromne doświadczenie spowodowały, że marka potrafi przenieść swoje rozwiązania również na potrzeby tych relatywnie niewielkich rozmiarów. Jeżeli więc chcesz nakarmić swojego lunchboxa naprawdę niezłymi smakołykami, to naprawdę trudno o lepsze niż te od elysia!

elysia - format 500

Seria qube

A co gdybyś mógł ustawić swoje ulubione analogowe procesory audio obok laptopa w domu? Albo w podróży? Podczas trasy koncertowej?

elysia uwolniła swój słynny analogowy sprzęt do przetwarzania dźwięku, aby uczynić Twoje życie znacznie łatwiejszym, bardziej elastycznym i mobilnym dzięki serii elysia qube.

To seria wybranych modułów analogowych w formacie 500 z topologią klasy A, w wytrzymałej, lekkiej i gotowej do podróży aluminiowej obudowie z całym wspaniałym, nieskazitelnym, przejrzystym dźwiękiem, jakiego możesz od tego sprzętu oczekiwać. Po prostu analog gotowy do pracy do pracy. Wszędzie.

elysia - system qube

Tam gdzie technologia spotyka kreatywność. To właśnie elysia.

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors