Audiotech logo
elysia logo

Elysia powstała w 2005 roku w Nettetal (Niemcy) z inicjatywy Rubena Tilgnera i Dominika Klassena. Obaj panowie, dotknięci wieloma doświadczeniami w pracy w studio i na żywo, przez wiele lat pracujący w branży Pro Audio, stworzyli Elysię by uzewnętrznić swoją osobistą filozofię. Zarówno wtedy, jak i teraz, każdy członek zespołu jest multiinstrumentalistą i realizuje swoje własne projekty muzyczne i techniczne. Mają odwagę powiedzieć, że wiedzą, co robią. I dlaczego.

„Niezależność naszej firmy pozwala nam podążać ekstremalnymi drogami w naszej pracy. Chcemy spróbować jak najwięcej i czujemy się spełnieni tylko wtedy, gdy nie ma już nic do poprawienia. Poza tym, nigdy beztrosko nie odrzucamy niekonwencjonalnych pomysłów – testujemy wszystkie z nich zanim uściślimy ostateczną opinię. Naszą najważniejszą zasadą jest to, że ucho jest zawsze najistotniejsze, ale również chcemy cieszyć oko odzwierciedlając wewnętrzne procesy ekskluzywnym zewnętrznym wzornictwem”.

„Są to podstawy, na których zbudowane są nasze produkty. Oznaczamy najwyższą jakość dźwięku, użycie komponentów najwyższej klasy, idealną użytkowość i niezawodność, wdrożenie innowacyjnych funkcji bez magicznych zabiegów Voodoo lecz z prawdziwymi korzyściami w codziennym użytkowaniu.

I dopiero co zaczęliśmy…”

Elysia Mpressor 500 - procesor dynamiki

„Początek był obsesją. Czy to naprawdę możliwe, aby zbudować realne specjalistyczne urządzenie, które mieliśmy w głowie, z tymi wszystkimi funkcjami i charakterystykami dźwięku? Cóż, było możliwe…

Od tego czasu, Elysia stała się wspólnotą twórczych entuzjastów techniki audio, którzy mają jasno określony cel: rozwój i produkcja wysokiej jakości sprzętu audio, który coś znaczy. Nie chcemy zadowolić się obecnym stanem rzeczy i proponować stare koncepcje w nowej szacie. Naszym celem jest dostosowanie naszych produktów do aktualnych potrzeb życia codziennego w studio”.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors