Audiotech logo
novation logo

Novation to brytyjski producent sprzętu muzycznego stworzony w 1992 roku przez Iana Jannawaya i Marka Thompsona. Obecnie firma specjalizuje się w kontrolerach MIDI (zarówno bez, jak i z klawiaturą), syntezatorach analogowych i cyfrowych oraz grooveboxach.

Przez ponad 30 lat istnienia Novation stworzyło instrumenty i urządzenia, które zredefiniowały tworzenie muzyki – od syntezatorów Bass Station i Supernova, przez klawiatury z serii SL, pierwsze dedykowane kontrolery do Ableton Live, czyli serię Launchpad aż po serię grooveboxów Circuit.

Portfolio produktowe Novation

Produkty Novation

Seria Launch

To właśnie tutaj wszystko się zaczęło. Launchpad był narodzinami systemu siatki padów, który napędził ewolucję w muzyce elektronicznej. Dołącz i Ty!.

Chwyć Launchpada. Teraz możesz uruchamiać swoje klipy z siatki padów, które pasują do Twojej sesji. Dodaj Launch Control XL i przejmij kontrolę nad swoimi filtrami, efektami i instrumentami.

Chcesz więcej padów? Po prostu dodaj kolejnego Launchpada… a może Launchpada Pro, na którym możesz grać jak na instrumencie lub użyć go do kontroli innych urządzeń MIDI? Nie masz zbyt wiele miejsca na biurku? Spróbuj Launchpada Mini zamiast pozostałych. 

novation launch control xl

Wszystkie urządzenia z serii Launch mogą być połączone razem. Wszystkie integrują się bezproblemowo z Ableton Live bez żadnej konfiguracji, i wszystkie są dostarczane z Ableton Live Lite. Wszystkie są zasilane przez USB i pracują w trybie class compliant, więc możesz je po prostu podłączyć i zacząć grać.

tokimonsta playing novation circuit rhythm

Grooveboxy Circuit

Daj upust swojej kreatywności, dopraw sample i poszerz swoje możliwości dzięki Circuit Rhythm i Circuit Tracks. Niezależnie od tego czy jesteś producentem, muzykiem, czy szukasz po prostu prostego i intuicyjnego instrumentu, groovebox może być tym, czego zawsze Ci brakowało. To nowy punkt wyjścia dla Twoich pomysłów; improwizuj za pomocą synthów i sampli, synchronizuj, steruj pozostałymi urządzeniami lub odłącz wszystko i zacznij coś nowego gdziekolwiek się nie znajdziesz.

Syntezatory

Nikt nie robi syntezatorów takich jak Novation. Dlatego wszyscy ich używali.

Radiohead, Massive Attack, Orbital, Nine Inch Nails, Giorgio Moroder, Jean-Michel Jarre, Hudson Mohawke, alt-J, Taylor McFerrin… to tylko garstka artystów, którzy korzystali z syntezatorów Novation.

Legendarne Bass Station, Supernova, Ultranova, a dziś również Peak i Summit to wszystko syntezatory Novation. Dodaj do tego ich 30 lat innowacji i doświadczenia, a otrzymasz nowoczesną ofertę syntezatorów.

novation bass station II
lex luger on novation flkey 37

Klawiatury Launchkey i FLkey

Klawiatury Novation dają Ci pełną kontrolę nad Twoją muzyką.

Choć seria Launchkey została stworzona do najpłynniejszej pracy z Ableton Live, dziś świetnie integruje się również z takimi programami jak Logic Pro, Cubase i Reason.

Jeśli używasz FL Studio to również mamy coś dla Ciebie. FLkey to jedyna klawiatura na rynku z głęboką integracją z jednym z najpopularniejszych programów do produkcji. Obsługuj Channel Rack i Mixer z poziomu klawiatury. Szybko i intuicyjnie.

novation impulse 49

Klawiatury Impulse i SL MkIII

Potrzebujesz zaawansowanego kontrolera MIDI z klawiaturą wysokiej jakości? Klawiatury Impulse to wyjątkowo responsywne i ekspresyjne urządzenia z półważonymi klawiaturami z aftertouchem, a do tego świetnie współpracują z Ableton Live, Logic Pro, Pro Tools i wieloma innymi programami DAW.

Może do tego szukasz rozwiązania, które dodatkowo stanie się centrum produkcji? SL MkIII oddaje w Twoje ręce najlepszą klawiaturę Novation, a jednocześnie pozwoli Ci również na sterowanie syntezatorami dzięki dwóm zestawom złącz CV, a dzięki wbudowanemu polifonicznemu sekwencerowi masz wszystko pod palcami. Wszystko w tempie i w tonacji.

30 lat Novation

W 2022 Novation obchodziło swoje 30-lecie. Nie oszukujmy się – trzy dekady to kawał czasu. Przez ten czas muzyka zmieniła się drastycznie, podobnie jak sposób, w jaki ją tworzymy. Novation te wszystkie lata było na froncie tych zmian.

Dołącz do użytkowników Novation

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!