Audiotech logo
eve audio logo

EVE Audio to powstała w 2011 roku niemiecka firma produkująca monitory studyjne. Jej założycielem i właścicielem jest Roland Steinz, wieloletni pasjonat wysokiej jakości dźwięku z bogatą historią w branży audio.

Wspólnymi cechami wszystkich monitorów EVE Audio są: technologia AMT, specjalne woofery z włókna szklanego oparte na konstrukcji plastra miodu, oraz prosta i szybka obsługa dzięki pokrętłu Smart Knob na froncie obudowy, które steruje wysokiej klasy procesorem DSP.

Portfolio produktowe EVE Audio

Produkty EVE Audio

Monitory biurkowe EVE Audio

Z miejscem bywa różnie – czasem w domu nie ma już miejsca na duże kolumny, czasem to ograniczona przestrzeń wozu transmisyjnego, czasem po prostu chcemy czegoś bardzo kompaktowego.

Ratunkiem będą tutaj dwa modele EVE Audio – SC203 i SC204. Pierwsze to wyjątkowo kompaktowe rozwiązanie z 3-calowym wooferem, wejściem cyfrowym ADAT, wbudowanym interfejsem USB i dedykowanym wyjściem na subwoofer. Przecież w podróży też można tworzyć, a zabranie swoich ulubionych monitorów studyjnych rzadko wchodzi w grę! SC204 to już pełnowymiarowy (choć niewielki) monitor z 4-calowym wooferem z nieco większą mocą, który świetnie sprawdzi się do produkcji i edycji.

eve audio sc207 monitory bliskiego pola

Monitory bliskiego pola EVE Audio

Zdecydowanie najczęściej obecnie spotykane monitory studyjne to modele bliskiego pola. Oznacza to, że używamy ich maksymalnie z odległości około 1-1,5 metra. Zależnie od potrzeb można wybrać spośród modeli od najmniejszych EVE Audio SC203 przez modele SC204, SC205, SC207 aż do SC305. Oczywiście jeśli potrzebujesz czegoś większego – to tylko nasza sugestia.

Technologia tweeterów AMT w monitorach EVE Audio daje Ci świetną szczegółowość brzmienia i kompletnie gładkie pasmo wysokich częstotliwości, a woofery SilverCone dzięki swojej sztywności i lekkości pozwolą na punktowy i mocny bas.

Monitory średniego pola EVE Audio

W sytuacji kiedy potrzebujesz większej mocy i szerszego pasma, żeby faktycznie poczuć dźwięk nad którym pracujesz lub monitory stoją dalej od Ciebie wybierz spośród monitorów średniego pola.

Tutaj znajdziesz rozwiązania, które pozwolą monitorować nawet w większych reżyserkach, a jakość generowanego brzmienia pozwoli pracować z całkowitą pewnością każdego szczegółu. Nieważne czy zajmujesz się produkcją, nagraniami, miksem czy masteringiem – trójdrożne EVE Audio takie jak SC307, SC3070 czy SC4070 to rozwiązania używane przez najlepszych.

EVE Audio SC407

Monitory główne EVE Audio

Referencyjne brzmienie i najwyższej jakości rozwiązania. Z tymi monitorami otrzymasz perfekcyjny balans brzmienia, niewiarygodną dynamikę i pasmo przenoszenia w całym zakresie słyszalności człowieka. Tu nie ma miejsca na kompromisy.

Nieważne czy w studiu nagraniowym, masteringowym, do pracy przy post produkcji telewizyjnej czy filmowej – to rozwiązania ostateczne.

Subwoofery EVE Audio

Seria subwooferów ThunderStorm nie wzięła się z przypadku. Ich dźwięk oddaje najpotężniejsze uderzenia – w precyzyjny sposób i bez słyszalnych zniekształceń.

Dzięki zastosowaniu pasywnych membran zamiast bass refleksu nie będziesz słyszeć podmuchów powietrza, a odpowiednie zawieszenie pozwoliło wyeliminować ruch membran w zakresie subsonicznym. Obniżyło to zniekształcenia intermodulacyjne w zakresie pracy subwoofera. Dodatkowo w zestawie z każdym subwooferem otrzymujesz pilot, który pozwalana na zdalne sterowanie i zmianę ustawień w razie potrzeby  – szybko i wygodnie.

Technologia AMT

Technologia AMT (Air Motion Transformer), czyli technologia transformacji ruchu powietrza, jest jednym z największych atutów monitorów Eve Audio. Eve Audio jest jednym z niewielu producentów, którzy stosują tę unikalną technologię. Więcej o jej innowacyjności możecie przeczytać w poniższych artykułach.

Usłysz, uwierz i dołącz do użytkowników EVE Audio

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!