Audiotech logo
krk systems logo

KRK Systems zostało założone w 1986 roku przez wizjonera pracującego przy takich filmach jak „Brainstorm” i „The Doors”. Sfrustrowany faktem, że nie mógł znaleźć monitora, który zapewniłby mu niezbędną jasność i dokładność, zaczął budować własne monitory. Inni inżynierowie i producenci zaczęli zwracać uwagę na te wysokiej klasy urządzenia i rozpowszechniać dobre słowo – tak powstało KRK.

Świetny dźwięk nie zaczyna się od studia, mikrofonu lub najnowszego oprogramowania. Zaczyna się w sercu i zaczyna się od prawdy… samej istoty filozofii projektowania KRK. Właśnie dlatego przychodzą do pracy każdego dnia – aby dostarczać produkty, które są zgodne ze spuścizną KRK.

Marka bardzo poważnie podchodzi do projektowania, rozwoju i wydajności. Jeśli coś jest nie w porządku, nie wchodzi na rynek, dokładność wkładają w każdy produkt. KRK wie bardziej niż kiedykolwiek, że sprzęt, w który wierzysz, musi mieć takie samo poświęcenie projektowe ze strony producenta, jak poświęcenie i pasja, które wkładasz w swoje produkcje. Ta mentalność „projekt przede wszystkim” jest tym, na czym opiera się firma i pomogła KRK stać się liderem branży na tym wysoce wyspecjalizowanym rynku.

Portfolio produktowe KRK Systems

Zabierz swoje studio wszędzie – seria GoAux!

Mobilne monitory odsłuchowe bliskiego pola KRK z serii GoAux zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały dźwięk w dowolnym miejscu, w którym się znajdą. Jest to idealne rozwiązanie dla podróżujących muzyków, inżynierów dźwięku i wszystkich entuzjastów dobrego brzmienia. Zapewniają wysokiej jakości dźwięk w rozmiarze przyjaznym dla aplikacji mobilnych. Te głośniki możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdyż są dostarczane z wygodną nylonową torbą do przenoszenia, która mieści oba monitory, a także dołączone podstawki, mikrofon Auto ARC (do automatycznej kalibracji odsłuchów) i wszelkie dodatkowe kable. Podstawki można regulować w celu uzyskania optymalnego ustawienia i kąta odsłuchu. Obudowy ABS z tylnymi portami bass reflex są trwałe i zapewniają zaskakujące rozszerzenie niskich częstotliwości dla tak kompaktowego głośnika.

krk goaux 4

Podłącz i graj

Gdy potrzebujesz cichego monitorowania, możesz podłączyć słuchawki do wyjścia słuchawkowego 1/8” na przednim panelu, które automatycznie wycisza głośniki GoAux 3.

Automatyczna korekcja pomieszczenia

Model GoAux 4 jest wyposażony w dołączony mikrofon pomiarowy, a wbudowana funkcja automatycznej korekcji pomieszczenia ARC (Automatic Room Correction) może automatycznie zoptymalizować brzmienie głośników do środowiska akustycznego, w którym się znajdą.

Funkcjonalność Bluetooth

Funkcja Bluetooth oznacza, że ​​możesz łączyć się bezprzewodowo z poziomu smartfona, komputera lub innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth.

Przenośne PRO AUDIO

Monitory GoAux są dostarczane z wygodną nylonową torbą do przenoszenia, która mieści oba monitory, a także dołączone regulowane stojaki i wszelkie dodatkowe kable.

Seria Classic – klasyczne brzmienie KRK

KRK Classic to limitowana edycja aktywnych monitorów odsłuchowych, które czerpią z ponad 35-letniego doświadczenia marki w innowacji tworzenia tego typu konstrukcji. Seria ta zapożycza koncept z jednego z najbardziej popularnych odsłuchów na świecie (ROKIT G3), jednak stawia na większą liniowość brzmienia, aby umożliwić jeszcze bardziej krytyczny odsłuch pod kątem miksu i masteringu. Dzięki dodatkowej możliwości podbicia niskich częstotliwości (KRK Bass Boost), seria Classic umożliwia słuchaczom osiągnięcie tego brzmienia, za które wielu użytkowników pokochało KRK.

krk classic 2

Seria ROKIT G5 – monitory studyjne dla twórców

KRK Systems ROKIT G5 to najbardziej zaawansowane monitory studyjne w swojej klasie. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad hitem zdobywającym pierwsze miejsca na listach przebojów, ścieżką dźwiękową do filmu czy osobistym projektem, zapewniają one narzędzia potrzebne do uchwycenia każdego niuansu brzmieniowego z zadziwiającą przejrzystością.

Wbudowana technologia DSP zapewnia trzy różne tryby brzmienia. Tryb MIX z płaską charakterystyką częstotliwościową i fazową – najlepszy do miksowania, masteringu i krytycznego słuchania. Tryb CREATE to bardziej inspirujący tryb, który sprawdzi się podczas tworzenia, produkcji i swobodnego słuchania. Tryb FOCUS z kolei to brzmienie skupione na środkowej części pasma, przeznaczone do krytycznej analizy pasma średniotonowego, gdzie wokale i większość instrumentów mają najwięcej energii. Wskazane trzy tryby eliminują potrzebę stosowania oddzielnych zestawów monitorów do różnych zadań. To tak, jakby mieć trzy pary monitorów odsłuchowych w jednym. Seria ROKIT G5 oferuje również 25 kombinacji korektora, które pomagają minimalizować i korygować problemy w środowisku akustycznym, a dzięki bezpłatnej aplikacji KRK sprawiają, że odpowiednia konfiguracja monitorów pod kątem środowiska odsłuchowego jest łatwa i precyzyjna.

Monitory studyjne ROKIT G5 zostały wyposażone w głośnik nisko-średniotonowy z tkaną membraną z włókna aramidowego (Kevlar®), zapewniający doskonałe i precyzyjne brzmienie. Z kolei 1-calowy głośnik wysokotonowy wykorzystuje membranę z jedwabną kopułką, która płynnie rozszerza zakres częstotliwości do 40 kHz. Aby zapewnić jak najlepszą odpowiedź na transjenty i reprodukcję dynamiki, zastosowano podwójne wzmacniacze mocy klasy D, które napędzają przetworniki równomiernie i wydajnie w obniżonych temperaturach pracy, aby zapewnić integralność brzmienia podczas długich sesji roboczych.

KRK ROKIT 8 G5 LCD

Seria ROKIT G4 – monitory studyjne dla twórców

Precyzja i nowoczesność

KRK ROKIT 4. generacji (G4) to monitory odsłuchowe KRK, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracy muzycznej na poziomie, o którym do tej pory mogłeś tylko pomarzyć! Ich silnikiem jest profesjonalny system DSP, który pomaga w dostosowaniu systemu do akustyki pomieszczenia. System ma wbudowanych 25 domyślnych ustawień, które wybiera się na wbudowanym ekranie LCD. Co więcej, w zestawie znalazły się także dedykowane Kevlarowe® przetworniki, których przeznaczeniem jest zadbanie o to, aby pasmo było spójne. Całość w efekcie przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia słuchu, a także poprawia wrażenia odsłuchowe odbiorcy muzyki.

Wydajny wzmacniacz z limiterem

Odsłuchy studyjne KRK ROKIT RP5 G4 korzystają z dedykowanego wzmacniacza klasy D, którego cechą charakterystyczną jest naprawdę wysoka wydajność. To właśnie on napędza przetworniki, robiąc to przy niższej temperaturze pracy. Dzięki temu zapewnia w głośnikach dobrą spójność i jednorodność brzmienia. Odsłuchy zabezpiecza wbudowany limiter, który uaktywnia się, gdy wzmacniacz osiągnie maksymalny poziom sygnału wyjściowego. Limiter chroni odsłuchy studyjne KRK i daje im możliwość wykazania się możliwie jak najszerszą rozpiętością dynamiczną.

Wyższa technologia brzmienia

Wykonane z gęstej pianki akustycznej podkładki separują odsłuchy studyjne KRK od powierzchni nośnej. W rezultacie dźwięk jest przejrzysty i przestrzenny. Ulepszenie mechaniki i przepływu powietrzna doprowadziło do uzyskania mocnego, szerokiego i energicznego sweet-spotu, który dobrze radzi sobie z obrazowaniem i kreacją przestrzenną dźwięku.

Woofer + tweeter z kevlaru = integralność brzmienia

Zespół branżowych naukowców zaprojektował najwyższej jakości obudowę głośników studyjnych KRK i nowy przedni otwór bass reflex. Obie rzeczy wpływają na poszerzenie dolnego rejestru, punch i wygodę przy pozycjonowaniu monitora w pomieszczeniu odsłuchowym.

Aplikacja KRK Audio Tools

KRK Systems przedstawia rewolucyjną aplikację KRK Audio Tools na iOS i Androida! Jest to darmowe, profesjonalne narzędzie, na które składa się pięć użytecznych komponentów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku jakiegokolwiek systemu odsłuchowego. Do tego zapewni kontrolę nad potężnym narzędziem jakim jest EQ Recommendation, przez co pomoże Ci dostosować nowe monitory odsłuchowe z serii ROKIT G4 do środowiska akustycznego, w którym się znajdą.

Spectrum RTA

Bardzo przydatny analizator widma pracujący w czasie rzeczywistym.

DELAY

Miernik opóźnień. Upewnij się, że sygnał dociera do twoich uszu w tym samym czasie.

MONITOR ALIGN TOOL

Narzędzie asystujące poprawnemu ustawieniu monitorów odsłuchowych

krk audio tools

LEVEL METER

Miernik poziomu. Czy aby na pewno oba monitory odsłuchowe cechują się tą samą głosnością?

POLARITY

Sprawdź fazę swoich odsłuchów, czy na pewno wszystko się zgadza!

EQ RECOMENDATION

Pomoże Ci dostosować nowe monitory odsłuchowe z serii ROKIT G4 do środowiska akustycznego, w którym się znajdą.

Seria V – dla wymagających

KRK z serii V to monitory studyjne, które łączą w sobie nowoczesną technologię ze standardem wypracowanym w profesjonalnych studiach nagrań w ciągu ostatnich trzydziestu lat. To seria profesjonalnych, dwudrożnych, pełnopasmowych, referencyjnych monitorów studyjnych, oddających w ręce użytkownika dużą wydajność i dokładność. To konstrukcje pozwalające przejąć kontrolę nad precyzją i dla tych, dla których istotna jest referencyjna jakość odsłuchu.

Subwoofery KRK

Subwoofery są jednym z produktów KRK, które od lat wybiera szerokie grono profesjonalistów. W skład nowej serii subwooferów wchodzą modele: 8-calowy, 10-calowy i 12-calowy. Wraz z nową iteracją, rozszerzono pasmo przenoszenia niskich częstotliwości aż do granicy słyszalnej przez ludzi. Bez względu na to, czy miksujesz w systemie 2.1, 5.1, czy potrzebujesz w swoim systemie więcej częstotliwości niskotonowych, produkty KRK będą bezsprzecznie olbrzymią pomocą w zapewnieniu pożądanego odbioru dolnego rejestru. Co więcej, zapewnią żywszy, klarowniejszy i pełniejszy dźwięk w odtwarzanych przez Ciebie miksach. A poza tym – wyglądają naprawdę stylowo!

Przełącznik nożny Bypass

Przełącznik nożny bypass umożliwia szybkie wyciszenie subwoofera i wysłanie pełnozakresowego dźwięku do monitorów odsłuchowych.

Obudowa o dużej wytrzymałości

Subwoofery KRK mają wzmocnioną obudowę z MDF dla maksymalnej wytrzymałości i trwałości. Nigdy nie pozwól, aby rozlane piwo lub ekspresyjny kopniak przerwał twoją sesję.

Frontowy bass reflex

Przedni port został zaprojektowany tak, aby zapewnić rozszerzenie niskich częstotliwości przy jednoczesnym zmniejszeniu sprzężenia granicznego. Jego unikalny kształt zapewnia brak turbulencji portu.

Dobrze współgra z innymi

Dedykowana zwrotnica i opcjonalny filtr górnoprzepustowy sprawiają, że subwoofery KRK są idealnym uzupełnieniem aktywnych monitorów. Od miksowania i masteringu po projektowanie dźwięku, emisję i produkcję – KRK zapewni Ci wszystko.

słuchawki krk

Słuchawki KRK

Bez względu na to, czy rekreacyjnie słuchasz muzyki, szukasz słuchawek gamingowych, czy odsłuchujesz swój utwór i potrzebujesz precyzyjnego dźwięku, słuchawki KRK wiernie oddają brzmienie, które uniezależniono od monitorów odsłuchowych. Zamknięta konstrukcja postawi cię w centrum muzyki, natomiast znakomicie izolujące poduszki zabezpieczą miks przed “wyciekiem” do mikrofonów. Dzięki tym słuchawkom w końcu usłyszysz to, co artysta miał na myśli — zwłaszcza jeśli artystą jesteś Ty.

Dołącz do ogromnej rodziny KRK!

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!