Audiotech logo

Subwoofery KRK Systems – odkryj głębię dźwięku!

Subwoofery są jednym z produktów KRK Systems, które od lat wybiera szerokie grono profesjonalistów. W skład serii subwooferów wchodzą modele: 8-calowy, 10-calowy i 12-calowy. Wraz z najnowszą iteracją, rozszerzono pasmo przenoszenia niskich częstotliwości aż do granicy słyszalnej przez ludzi. Bez względu na to, czy miksujesz w systemie 2.1, 5.1, czy potrzebujesz w swoim systemie więcej częstotliwości niskotonowych, produkty KRK Systems będą bezsprzecznie olbrzymią pomocą w zapewnieniu pożądanego odbioru dolnego rejestru. Co więcej, zapewnią żywszy, klarowniejszy i pełniejszy dźwięk w odtwarzanych przez Ciebie miksach. A poza tym – wyglądają naprawdę stylowo! Co je wyróżnia?

Przełącznik nożny Bypass

Przełącznik nożny bypass umożliwia szybkie wyciszenie subwoofera i wysłanie pełnozakresowego dźwięku do monitorów odsłuchowych.

Obudowa o dużej wytrzymałości

Subwoofery KRK mają wzmocnioną obudowę z MDF dla maksymalnej wytrzymałości i trwałości. Nigdy nie pozwól, aby rozlane piwo lub ekspresyjny kopniak przerwał twoją sesję.

Frontowy bass reflex

Przedni port został zaprojektowany tak, aby zapewnić rozszerzenie niskich częstotliwości przy jednoczesnym zmniejszeniu sprzężenia granicznego. Jego unikalny kształt zapewnia brak turbulencji portu.

Dobrze współgrają z odsłuchami

Dedykowana zwrotnica i opcjonalny filtr górnoprzepustowy sprawiają, że subwoofery KRK są idealnym uzupełnieniem aktywnych monitorów. Od miksowania i masteringu po projektowanie dźwięku, emisję i produkcję – KRK zapewni Ci wszystko.

Więcej informacji o konkretnych modelach subwooferów KRK Systems znajdziesz poniżej!

Twoje studio chyba zasługuje na dobrą reprodukcję niskich częstotliwości, hm?

Jak odpowiednio ustawić subwoofer w studiu?

Odpowiednie umieszczenie subwoofera w studiu i jego konfiguracja są niewiarygodnie istotne. To od tych czynników zależy jak finalnie będzie brzmieć reprezentacja niskiego pasma, którą wykonuje subwoofer. Poniżej możecie zapoznać się z rewelacyjnym materiałem Tomasza Wróblewskiego z 0db.pl, w którym tłumaczy różne zagadnienia związane z tym tematem. Miłej konsumpcji!

Dołącz do ogromnej rodziny KRK!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors