Audiotech logo

10.05.2024 – Dni Otwarte w Szkole Muzyki Nowoczesnej + premiera Arturia Astrolab

10.05.2024 – Dni Otwarte w Szkole Muzyki Nowoczesnej + premiera Arturia Astrolab

Szkoła Muzyki Nowoczesnej to szkoła muzyczna na miarę XXI wieku mieszcząca się we Wrocławiu. Uczą trzech wymiarów tworzenia współczesnej muzyki: wykonywania jej, produkowania i realizowania na żywo. 

10 maja 2024 roku odbędą się Dni Otwarte, dzięki czemu będziecie mogli poznać Szkołę Muzyki Nowoczesnej od kuchni, poznać ludzi pełnych pasji do muzyki, wziąć udział w warsztatach produkcji muzycznej i sound designu, a dzięki specjalnemu konkursowi, zgarnąć software od Focusrite, Arturia, czy Waldorf.

Warto także podkreślić, że, marka Arturia świętuje 25-lecie istnienia i podczas tego eventu odbędzie się premiera najnowszego produktu od francuskiego producenta jakim jest AstroLab. Specjalny warsztat w tym zakresie przeprowadzi Kuba Sojka – artysta, live performer, nauczyciel SMN, a także sound designer współpracujący z marką Arturia.
Dodatkowo, Wojtek Błachowiak zaprezentuje warsztat „inNOVATION in Ableton 12”, a Gustaw Bachorz – „Wykorzystanie wszechstronności Waldorfa Iridium w różnych gatunkach muzycznych”. 

Jeżeli muzyka to coś z czym wiążesz swoją przyszłość albo chcesz rozwijać swoją pasję to trudno o lepsze miejsce i towarzystwo niż Szkoła Muzyki Nowoczesnej, które wypuściło w świat już setki młodych twórców oraz poszukiwaczy dźwięków i swojego brzmienia. Przy wsparciu SMN i Arturii poszukiwania swoich dźwięków i miejsca w życiu mogą być niezwykle ciekawą przygodą. Przyjdź i sprawdź czy takie połączenie jest dla Ciebie. Arturia to w końcu Sound Explorers.

Waldorf Iridium Keyboard
Novation Launchpad PRO Mk3

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors