Audiotech logo
studiologic logo

Instrumenty klawiszowe Studiologic to wysokiej klasy instrumenty renomowanej włoskiej firmy Fatar. Od lat zyskują uznanie muzyków i producentów na całym świecie. Fatar jest włoską firmą z siedzibą w Recanati produkującą zarówno instrumenty i klawiatury sterujące, jak i inne urządzenia mające zastosowanie w syntezatorach i instrumentach klawiszowych. Na chwilę obecną istnieje kilka produkowanych przez Fatar linii mechanizmów używanych w klawiaturach syntezatorów i pianin elektronicznych. Wśród produktów firmy z Włoch można znaleźć klawiatury o różnych zasięgach, różnych mechanizmach wyważenia, różnej głębokości klawiszy a także różnym ich wykończeniu.

Podczas swojej ponad 60-letniej działalności Fatar zyskał renomę czołowego producenta wysokiej jakości podzespołów do klawiatur. Co więcej Fatar produkuje swoje własne instrumenty klawiszowe, które są sprzedawane jako instrumenty klawiszowe Studiologic. Od 1990 Studiologic ma w swojej ofercie nie tylko klawiatury sterujące, lecz także cyfrowe pianina oraz pedały. Godne uwagi jest to, że 2013 instrumenty klawiszowe Studiologic poszerzyły się o pierwszy syntezator Studiologic – Slegde. Jest on pierwszym syntezatorem wyprodukowanym we Włoszech od lat 80.

Portfolio produktowe Studiologic

Stage piana z serii Numa X Piano

Studiologic Numa X Piano to rewolucja wśród pianin cyfrowych. Wysokiej klasy funkcje, brzmienia i efekty, zostały zaprojektowane i zorganizowane w niesamowicie intuicyjny i skuteczny sposób, aby zaoferować najlepsze wrażenia w każdej sytuacji.
Z zupełnie nowym, potężnym silnikiem brzmieniowym, łatwymi do przypisania czterema partami do obsługi wbudowanych brzmień lub MIDI, czterokanałowym wbudowanym mikserem, interfejsem audio USB i najlepszej jakości klawiaturą w historii Studiologic, jest najlepsze rozwiązanie dla każdego pianisty.

studiologic numa x piano gt left side
studiologic numa compact 2 panel

Stage piana z serii Numa Compact

Numa Compact 2 i 2x to instrumenty dla tych, którzy potrzebują najbardziej mobilnego rozwiązania… nie tracąc przy tym możliwości i ilości funkcji. Pełna, 88-klawiszowa klawiatura półważona z aftertouchem z szerokim pakietem brzmień i wbudowanymi głośnikami zapewniają wszystko, czego można potrzebować na małym koncercie czy próbie.

Dodatkowo złącze USB pozwala na przesyłanie sygnału MIDI i audio, więc oba modele Numa Compact 2 mogą pracować z komputerami jako klawiatura sterująca, ale również pozwolą na nagranie sygnału audio do komputera.

Seria Numa Compact podniesiona do czwartej potęgi

Studiologic Numa Compact SE i X SE ewoluują dzięki technologii pochodzącej z serii Numa X PianoWszystko co pokochaliśmy w Numa Compact w tej samej lekkiej i przenośnej formie, teraz wyposażone jest w nowy potężny silnik brzmieniowy.

Nowe Numa Compact SE i X SE ze swoim uwspółcześnionym retro designem są teraz wypełnione ogromną biblioteka brzmień i czterema dedykowanymi silnikami brzmieniowymi. Wyposażone są w profesjonalną półważoną klawiaturę i funkcje jak dotąd niespotykane w instrumentach tej kategorii.

Klawiatury i kontrolery z serii SL

Klawiatury Studiologic SL to odświeżenie formuły wysokiej klasy kontrolera MIDI z klawiaturą.

Ponad 30 lat doświadczenia w ekskluzywnych systemach klawiaturowych zostało połączone z zupełnie nowym, potężnym systemem operacyjnym. W ten sposób powstał sprzęt idealny do kontroli Twojego sprzętu i instrumentów wirtualnych, a wszystko podane w potężny, nowy sposób. Pracując razem z muzykami stworzyliśmy interfejs użytkownika, który jest idealny do szybkiej nawigacji i konfiguracji, dając przy okazji dogłębną kontrolę. SL jest gotowy, aby być w samym sercu Twojego systemu.

studiologic sl keyboard panel
klawiatura fatar tp 40 wood

Wspaniała klawiatura w wielkim stylu.

SL88 Grand wykorzystuje najlepszej klasy klawiaturę z systemem młoteczkowym z Ivory Touch i drewnianymi klawiszami, aby dać Ci naturalne odczucie dobrze zbalansowanej klawiatury fortepianu. Każdy z klawiszy zapewnia 3 styki dla doskonałej wydajności. Rezultaty tej kombinacji są po prostu niesamowite. Od najdelikatniejszego pianissimo do najmocniejszego fortissimo, klawisze przekazują każdy niuans Twojego występu w naprawdę inspirujący sposób.

klawiatura fatar tp 100

Lekkość autentycznego dotyku.

SL88 i 73 Studio wykorzystują najnowszą technologię systemu młoteczkowego firmy FATAR dającą najlepsze odczucie. TP/100LR jest zdecydowanie lżejszym rozwiązaniem niż jakiekolwiek inne. Każdy z klawiszy posiada 3 styki, co zapewnia doskonałą wydajność. Z poszanowaniem pełnego ważonego dotyku i akcji klawiatury jak w prawdziwym fortepianie, nowy projekt gwarantuje bardzo płynne i autentyczne odczucia. Rezultaty tej kombinacji są po prostu niesamowite!

studiologic sledge

Syntezator Sledge

Studiologic Sledge to cyfrowy, polifoniczny syntezator z potężnym silnikiem brzmieniowym, za którym stoją specjaliści niemieckiego Waldorfa. Dzięki 24-głosowej polifonii oraz dostępowi do poszerzonej ilości kształtów fal oscylatorów (66 oryginalnych PPG Wavetable) oraz opcji DUAL MODE można tworzyć potężne, dwuwarstwowe, futurystyczne brzmienia… lub podzielić klawiaturę i grać jak dwoma oddzielnymi instrumentami.

Akcesoria

Studiologic to również szeroka gama akcesoriów – klawiatury nożne, pedały sustain i ekspresji oraz pulpity i pokrowce do instrumentów z serii Numa X Piano, Numa Compact 2 i kontrolerów z serii SL.

Dołącz do użytkowników Studiologic

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors