Audiotech logo
logo Sontronics

Sontronics to brytyjska marka produkująca wysokiej klasy mikrofony. To co wyróżnia tę markę, to pasja do mikrofonów, świetne brzmienie, fakt iż konstrukcje są projektowane i wykonywane w Wielkiej Brytanii oraz dożywotnia gwarancja. Dlatego też korzystanie z mikrofonów Sontronics to dożywotnia satysfakcja!

Sontronics w swoim portfolio ma mikrofony do wielu zastosowań – od domowych, przez studyjne po sytuacje live. Pojemnościowe, dynamiczne, lampowe, wstęgowe. Do lektorki, do wokalu, do instrumentów, czy zbierania ambientu. Niezależnie w jakiej sytuacji się znajdziesz, Sontronics ma dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązanie.

Portfolio produktowe Sontronics

Mikrofony dynamiczne

Sontronics ma w swoim portfolio mikrofony dynamiczne, które świetnie sprawdzą się zarówno na scenie jak i w studiu. Ich konstrukcja została przygotowana tak, że charakteryzują się swoistym wygładzeniem górnego pasma. Dzięki temu o wiele rzadziej pojawia się potrzeba sięgania po korekcję brzmienia. Dodatkowo, w dobie popularyzacji formatów internetowych, Sontronics przygotował również rozwiązanie dedykowane dla wszystkich podcasterów i gamerów.

Sontronics hero

Mikrofony pojemnościowe

Mikrofony pojemnościowe Sontronics są w stanie pokryć szereg zastosowań i aplikacji. Od nagrań wokalnych, przez instrumenty strunowe i dęte po chóry, zespoły jak i perkusję. Brytyjska marka przygotowała także dedykowane zestawy, które zawierają wszystko co niezbędne, aby rozpocząć przygodę z nagrywaniem niemalże od razu po wyjęciu z opakowania. Z kolei zestawy perkusyjne pozwolą na wygodne przenoszenie wszystkich mikrofonów niezbędnych do nagrania tego wymagającego instrumentu. Zresztą przekonajcie się sami poniżej!

Mikrofony lampowe

Mikrofony lampowe to duma marki Sontronics, która ma w swojej ofercie de facto 2 modele: Aria oraz Mercury. Jednak model Mercury został również udostępniony w wersji vintage z dedykowanymi, przedwojennymi lampami nadającymi brzmieniu specyficzny charakter. Warto podkreślić, że mikrofony lampowe to nie tylko wysoka jakość nagrań, ale również wartość dodana w postaci oryginalnego, cieplejszego charakteru brzmienia oraz wzniosłej otoczki związanej z procesem użytkowania.

Sontronics Mercury txt section

Mikrofony wstęgowe

Mikrofony wstęgowe Sontronics to prawdziwa gratka dla inżynierów dźwięku i pasjonatów nagrywania. Warto podkreślić, że zazwyczaj wstęgi kojarzą się z faktem, iż nie należy uaktywniać wsparcia Phantom, natomiast w przypadku konstrukcji Sontronics jest to wręcz wskazane! Dzięki specjalnemu rozwiązaniu brzmią naprawdę charakterystycznie i są uwielbiane przez wielu! Dodatkowo, zaimplementowane filtry pozwalają na wykorzystanie ich na scenie bez obaw o różnego rodzaju interferencje.

Sontronics Apollo 2 mikrofon wstęgowy

Akcesoria

Sontronics oferuje różne akcesoria od wymiennych kapsuł, przez konwertery XLR-USB po pop-filtr czy ramię mikrofonowe. Dzięki temu możesz zmienić charakterystykę mikrofonów „paluszków”, konwertować sygnał analogowy na cyfrowy bez potrzeby posiadania interfejsu audio dla mikrofonów dynamicznych, czy złagodzić zgłoski wybuchowe i sybilanty oraz wygodnie umiejscowić mikrofon w przypadku nagrywania podcastów, filmów, czy gamingu. 

Zainwestuj w brytyjską jakość i dożywotnią gwarancję Sontronics!

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!