Audiotech logo
brauner microphones logo

Brauner to niemiecki producent najwyższej klasy studyjnych mikrofonów. Firma założona przez Dirka Braunera w 1993 roku, skupia się z niezmienną konsekwencją na utrzymywaniu najwyższej możliwej jakości kilku zaledwie mikrofonów. Firma ta jest synonim prawdziwej sztuki tworzenia mikrofonów. Przeknaj się dlaczego!

Portfolio produktowe brauner.microphones

Mikrofony lampowe

Mikrofony lampowe brauner.microphones to prawdziwa sztuka tworzenia mikrofonów. Idąc za przykładem fotografii, piszącej światłem, możemy postrzegać sztukę przechwytywania i odtwarzania dźwięku jako pisanie dźwiękiem, a więc jako „audiografię”. Odłączając się od starego rozumienia ideałów zorientowanych głównie technicznie, które marka spełnia tam, gdzie jest to konieczne i sensowne, podążają przede wszystkim za swoją ideą – że to, do czego ostatecznie stworzony jest mikrofon, to bycie pierwszym i najważniejszym ogniwem w łańcuchu nagraniowym, służącym do tworzenia treści, które trafiają do słuchacza z jak najlepszym efektem.

Mikrofony tranzystorowe

Mikrofony tranzystorowe brauner.microphones reprezentują perfekcjonizm i absolutną dbałość o szczegóły; są tym, co naprawdę liczy się przy tworzeniu mikrofonów, w których najwyższe ideały artystyczne i techniczne stają się jednym – instrumentami – które dodatkowo służą temu, aby wyjątkowość i oryginalność dźwięku była jak najbardziej odczuwalna.

Prawdziwa sztuka tworzenia mikrofonów.

Polecane produkty

Skontaktuj się z nami

Poniżej kilka kilka skrótów dla Ciebie, a jeżeli potrzebujesz czegoś innego, to przejdź do zakładki kontakt i pisz bezpośrednio. Nie gryziemy!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors