Audiotech logo

Arturia AstroLab – Poznaj go bliżej! (24.04.2024 – specjalny live Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com)

Arturia AstroLab – Poznaj go bliżej! (24.04.2024 – specjalny live Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com)

Zapraszamy na specjalną transmisję live Pawła Lemańskiego, która będzie w pełni poświęcona najnowszej klawiaturze scenicznej od Arturia – AstroLab. Live odbędzie się 24.04.2024 o godzinie 19:00 na platformie YouTube. Gościnnie wystąpi również Dawid Kujawa, brand manager marki Arturia w Polsce. Panowie omówią kompleksowo zagadnienia związane z tym instrumentem i odpowiedzą na Wasze pytania. Link poniżej.

To co, zapisujcie w kalendarzu i widzimy się na live!

AstroLab – awangardowa klawiatura sceniczna

Jeżeli jakimś cudem, ominęła Cię informacja o tej gorącej premierze, to kilka informacji poniżej.
 
AstroLab zapewnia natychmiastowy dostęp do 34 kultowych instrumentów i ponad 1300 presetów ożywionych za pomocą 10 silników syntezy. Który, wraz z intuicyjnym sterowaniem, funkcjami wykonawczymi i ekosystemem oprogramowania, pozwala muzykom wyjść na scenę i grać na żywo ze wszystkimi ich charakterystycznymi dźwiękami i niestandardowymi ustawieniami. Od realizmu młoteczkowego Piano V i bogatych i ciepłych klawiszy Stage-73 po oszałamiającą nowoczesną syntezę Pigments – nigdy wcześniej nie słyszaną na klawiaturze scenicznej. Uzupełnieniem AstroLab jest aplikacja mobilna i Analog Lab Pro, pozwalające na elastyczną kontrolę brzmień, szykowanie playlist i ustawień oraz możliwość rozszerzania biblioteki AstroLab poprzez Sound Store. AstroLab pozwala zabrać Twoje brzmienia w dowolne miejsce i zapewnia maksymalną stabilność podczas grania na żywo bez komputera i zbędnych kabli.
 
Dla muzyków i producentów wykorzystujących różnorodne narzędzia, instrumenty i unikatowe brzmienia w swoich domowych czy studyjnych aranżacjach, reprodukcja tego w warunkach koncertowych może być wyzwaniem. Tutaj z pomocą przychodzi AstroLab, łącząc solidną, minimalistyczną konstrukcję z technologią skupioną na workflow, która pozwala na łatwą integrację wszystkich brzmień.

Aby uzyskać więcej informacji i dokładną specyfikację Arturia AstroLab, przejdź do karty produktowej klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors