Audiotech logo
avalon design logo

Avalon Design to firma produkująca sprzęt do produkcji i rejestracji dźwięku założona w 1986 roku przez Wyntona R. Morro. Od pierwszego pomysłu do chwili obecnej firmie Avalon przyświeca pragnienie przybliżenia sztuki nagrywania muzyki do istoty oryginalnego wykonania. Słychać to w transparentności brzmienia każdego oddzielnego urządzenia, a najwyższą jakość widać z daleka. Systemy nagraniowe Avalon pracujące w czystej klasie A zapewniają wiodącym na świecie inżynierom, producentom i muzykom najnowocześniejszą elektronikę zaprojektowaną specjalnie do nagrywania muzyki i dźwięku o wysokiej jakości i przede wszystkim wierności, Te starannie zaprojektowane konstrukcje wzmacniają kreatywne zmysły i stają się jednością z samą muzyką.

Systemy Avalon wykorzystują w 100% dyskretne wzmacniacze audio klasy A. Wzmacniacze te, pracujące w czystej klasie A, zostały wbudowane w ograniczone do minimum ścieżki sygnałowe, obejmujące uszczelnione srebrne przekaźniki, zbalansowane, wysokoprądowe przetworniki „z innego świata”, w pełni dyskretne liniowe stabilizatory prądu stałego, niskoszumowe toroidalne transformatory zasilające oraz wyselekcjonowane, wysokiej jakości komponenty aktywne i pasywne. To potężne połączenie cech konstrukcyjnych zapewnia zwiększony headroom muzyczny i najbardziej zharmonizowanych transjentów dla prawdziwie przejrzystego toru audio.

Wybrane produkty z historii Avalon Design

Wydany w 1997 roku

Avalon Design AD2055

Korektor muzyczny Avalon AD2055 to jeden z najpotężniejszych, niskoszumowych korektorów parametrycznych dostępnych obecnie. Zaprojektowany został w celu optymalizacji absolutnej integralności sygnału i muzycznej wydajności.

Avalon Design AD2055 front

Wydany w 2002 roku

Avalon Design AD2044

Avalon Design AD2044 posiada w 100% dyskretny, czysty wzmacniacz sygnału klasy A skonfigurowany z szybkimi, monitorowanymi prądowo elementami kontroli optycznej.

Avalon Design AD2044

Wydany w 2002 roku

Avalon Design AD2077

Masteringowy korektor Avalon Design AD2077 jest ultra-konstrukcją optymalizującą absolutną integralność sygnału. Cechy konstrukcyjne obejmują w 100% dyskretne wzmacniacze sygnału w czystej klasie A, najnowocześniejsze topologie filtrów pasywnych i aktywnych oraz minimalistyczną ścieżkę sygnałową ze sprzężeniem DC.

Avalon Design AD2077 front

Wydany w 2000 roku

Avalon Design VT-747sp

Avalon VT-747sp to jeden z tych zabójczych produktów, taki, który bardzo nie jest podobny do żadnego innego, a w rzeczywistości jest tak sprytny, że wielu osobom umyka jego sens, ale nie pomylcie się, to jeden z tych klasyków!

Avalon Design VT-747sp front

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors