kristian-kohle-sc3070
Aktualności

EVE Audio SC3070 w Kohlekeller Studio

Na kanale EVE Audio pojawił się kolejny materiał z serii EVE on Air, w którym niemiecki producent i realizator Kristian Kohle z Kohlekeller Studio mówi o modelu SC3070:

Wszystko zaczęło się stworzenia nowej, trzeciej reżyserki w Kohlekeller Studio. Głównie miała ona służyć do nagrań wokali oraz edycji instrumentów i wokali oraz dla mnie do nagrywania filmów na YouTube. Pomieszczenie jest małe, więc posiada tylko podstawowe narzędzia do nagrywania, edycji i miksu, ale oczywiście chciałem używać tutaj profesjonalnego zestawu monitorów. (…)

Wykonałem serię testów z różnymi źródłami i wiele porównań tylko po to, żeby przekonać się, że one (EVE Audio SC3070) po prostu brzmią tak jak muzyka, której słuchasz. Wszystko, co słyszałem na tych EVE, było dokładnie takie jak trzeba, jak powinno być. To oznaczało, że nie słuchałem głośników, tylko muzyki. A to jest największy komplement, jaki można dać monitorom studyjnym.

Aby dowiedzieć się co więcej mówi Kristian, obejrzyjcie poniższy film, a jeśli chcecie wiedzieć więcej o SC3070 sprawdźcie nasz artykuł o tym modelu:

EVE Audio SC3070

SC3070 jest precyzyjnym, trójdrożnym monitorem bliskiego i średniego pola oferującym dokładną reprodukcję średnicy oraz potężne dolne pasmo. Dzięki kompaktowym rozmiarom doskonale sprawdzi się nawet w mniejszych studiach, gdzie oprócz najwyższej jakości odsłuchu ważna jest ilość miejsca.

Related Posts