Więcej
Aktualności, Użytkownicy, Video

Wóz dźwiękowy z konsoletą SSL w firmie 120dB

Michał Mika, właściciel firmy 120dB zajmującej się realizacją dźwięku, w tym także dźwięku dla potrzeb telewizyjnych, zainwestował w rozwiązanie, które wydaje się być strzałem w dziesiątkę – wóz dźwiękowy, którego sercem został System T marki Solid State Logic. Szczegółowe informacje na temat wozu w materiale video

Więcej

Więcej
Użytkownicy

John Paterno o ISO-L8R..

John Paterno to producent i realizator dźwięku, który miał przyjemność pracować i miksować utwory z artystami takimi jak Robbie Williams, Lustra, Soraya, Robben Ford, Eros Ramazzotti, Bonnie Raitt i Badly Drawn Boy. Od jakiegoś czasu w jego studio goszczą podstawki akustyczne ISO-L8R pochodzących od kanadyjskiego producenta IsoAcoustics. Oto, co sądzi o podstawkach John..

Więcej

Więcej
Użytkownicy

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu wybrało konsoletę SSL Live.

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu jest instytucją prezentującą najciekawsze zjawiska kultury współczesnej, w której przenikają się i uzupełniają wzajemnie sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura. Miejsce to ma również służyć jako przestrzeń eksperymentu artystycznego, która stwarza twórcom warunki do realizacji dzieł i spotkań z odbiorcami.

Więcej