Audiotech logo

STUDIO REALIZACJI MYŚLI TWÓRCZYCH 

Piotr Semczuk to uznany producent, kompozytor i realizator dźwięku. Współpracował z takimi artystami jak Andrzej Jagodziński, Czesław Bartkowski, Adam Cegielski, Wojciech Gogolewski, Włodzimierz Nahorny, Bogdan Hołownia, Krzysztof Cugowski, Ewa Bem, Adam Lewandowski, Paweł Pańta, zdobywczyni Fryderyka 2016 Agnieszka Wilczyńska [album „Tutaj Mieszkam”], Grażyna Auguścik, Henryk Miśkiewicz, Janusz Szrom, Janusz Strobel, Anna Stankiewicz, Danuta Błażejczyk, Ewa Uryga czy Eve Light.

MONITORY STUDYJNE – EVE AUDIO SC407

W 2017 roku Piotr Semczuk otrzymał Fryderyka za najlepszy album jazzowy. Piotr zajmuje się realizacją muzyczną od ponad 20 lat mając na swoim koncie ponad 200 zrealizowanych płyt. Piotr Semczuk jest również pomysłodawcą i twórczym szefem Studia Realizacji Myśli Twórczych oraz gospodarzem studia, w którym głównym odsłuchem są monitory Eve Audio SC407. Piotr pracuje na monitorach niemieckiego producenta od połowy 2017 roku.

IZOLACJA POWIERZCHNI – PODSTAWKI ISOACOUSTICS ISO-L8R 430

W tym czasie zrealizował na nich już kilkanaście projektów. Aby w pełni wykorzystać ich potencjał, zostały one ustawione na podstawkach firmy IsoAcoustics modelu Iso-L84 430, o których mówi, że „ gwarantują skuteczną izolację monitorów od powierzchni nośnej.”

W celu śledzenia dalszych poczynań Piotra, zapraszamy do regularnych wizyt na stronie studia.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors