Audiotech logo

Adrian Tucker wchodzi w Dolby Atmos z monitorami EVE Audio

Adrian Tucker to przedsiębiorca, a zarazem producent, inżynier masteringu oraz nauczyciel, który rozpoczął swoją nową przygodę z Dolby Atmos.

W wieku 6 lat Adrian rozpoczął naukę gry na klasycznym fortepianie, a 7 lat później rozszerzył te lekcje o muzykę współczesną. Odkrył również swoją pasję do nagrywania, miksowania i masteringu. To w połączeniu z dyplomem z marketingu i badań rynku doprowadziło go do tego, co robi obecnie: Adrian pracuje jako producent muzyczny, jest inżynierem miksującym dla takich artystów jak Tinezz, Raquel Lamb, Maarilc, Järjim i prowadzi jeden z najpopularniejszych hiszpańskojęzycznych kanałów YouTube o produkcji muzycznej.

Dlaczego EVE Audio?

Jego studio zostało zmodernizowane do Dolby Atmos, przy użyciu EVE Audio SC3070, SC205, SC204 i subwoofera TS108. W poniższym filmie Adrian dzieli się również spostrzeżeniami na temat tego, jak zadziałała konwersja ze stereo na immersyjne audio i jaki wpływ ma ten format audio na jego przepływ pracy.

„Uwielbiam SC3070, ponieważ mają imponujące niskie pasmo, tak naprawdę myślę, że nawet nie wymagają subwoofera. Tony średnie są szczegółowe i dokładnie zdefiniowane, a zakres wysokich częstotliwości jest super gładko odtwarzany dzięki ich technologii Air Motion Transformer.”

adrian tucker studio
adrian tucker neon

Wrażenia

Zapytany o całą konfigurację Dolby Atmos, Adrian odpowiedział w następujący sposób:

„Moja konfiguracja EVE Audio dla Dolby Atmos jest świetna, ponieważ marka ta posiada głośniki o bardzo zróżnicowanych rozmiarach, aby jak najlepiej dopasować je do każdej konfiguracji. Być może najważniejszą rzeczą jest to, że odpowiedź częstotliwościowa w wysokim paśmie odpowiada odpowiedziom zalecanym przez Dolby Atmos, więc jest dostosowana do standardów i dzięki temu wszystko jest znacznie prostsze i funkcjonalne.”

Poniższy film polecamy oglądać z napisami!

Adrian Tucker używa:

O MARCE EVE AUDIO

eve audio logo

EVE Audio to berliński producent profesjonalnego sprzętu audio - monitorów i subwooferów dedykowanych do pracy w studiu nagraniowym.

Założycielem i właścicielem firmy jest Roland Steinz – wieloletni pasjonat wysokiej jakości dźwięku z bogatą historią w branży audio.

Wspólnymi cechami wszystkich monitorów EVE Audio są: technologia AMT, specjalne woofery z włókna szklanego oparte na konstrukcji plastra miodu, oraz prosta i szybka obsługa dzięki pokrętłu Smart Knob na froncie obudowy, które steruje wysokiej klasy procesorem DSP.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors