Audiotech logo

Studiologic Sledge – Niemiecka precyzja, włoski temperament – test Infomusic.pl

klawiatura Studiologic Sledge

Dawid Buras który miał okazję przetestować klawiaturę sterującą Studiologic Sledge podzielił się swoimi wrażeniami na portalu Infomusic.pl oraz opublikował próbkę brzmienia w serwisie Soundcloud. Jesteście ciekawi jak wypadł Sledge? Poniżej mały cytat oraz próbka brzmień od Dawida:

„Dla kogo jest ten instrument? Dla każdego, kto kocha bawić się brzmieniem analogowym o niemieckich korzeniach. Można powiedzieć, że niemiecko-włoska współpraca powinna tym razem wypalić. Sledge nie jest ideałem i jeszcze sporo mu brakuje, ale wyznaczył nowy kierunek włoskiej marce. 

Dużą zaletą Sledge jest z pewnością to, że wszystko w tym instrumencie jest na wierzchu. Nie ma żadnego skomplikowanego menu. Zmiana barwy, a tym bardziej jej edycja to „bułka z masłem”. Trzy oscylatorki na głos, masa efektów, natychmiastowy wybór kształtu fali, transpozycja, filtry oraz wiele innych sprawiają, że grzechem byłoby, aby jeszcze producent dodawał instrukcję obsługi. Być może wygoda i szybkość edycji danych w pełni rekompensuje cenę instrumentu. Oceńcie sami. Instrument godny przetestowania. 

Osobiście miałem kilka klawiatur tego producenta i nigdy, przenigdy nie narzekałem na ich FATAR’owskie klawiatury! Zawsze byłem zadowolony z jakości ich wykonania, trwałości i samego ich feelingu. Sledge posiada w pełni syntezatorową, 5-cio oktawową klawiaturę. Mimo, iż nie rozkręcałem tego klawisza (choć mnie kusiło!) śmiem twierdzić, że jest to FATAR. Jak dla mnie to wielki plus. Klawiatura jest bardzo wygodna i szybka. Klawisze posiadają standardową długość. Dodać należy, że Sledge posiada aftertouch.”

Próbka brzmienia od Dawida. Według nas jest lepiej niż bardzo dobrze. Co wy o niej sądzicie? 

Polecamy zapoznać się z pełnym testem, można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat klawiatury Studiologic Sledge znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors