Audiotech logo

Arturia Augmented Yangtze – chińskie instrumenty pod ręką!

Arturia Augmented Yangtze – chińskie instrumenty pod ręką!

Arturia Augmented YANGTZE to eksploracja bogatego dziedzictwa muzycznego Chin, płynnie wpleciona w tkaninę nowoczesnego sound designu. Z 6 instrumentami, 38 artykulacjami oraz 30 przetworzonymi i wielopróbkowymi artykulacjami – doświadcz bogatych, sugestywnych i teksturalnych dźwięków połączonych z nowoczesną syntezą.

Instrument udostępnia błyskawiczny dostęp do brzmień dzięki intuicyjnemu przeglądaniu presetów i pozwala na odkrywanie spektrum barw za pomocą kontrolki morph, makr, modulacji i zaawansowanych funkcji.

Augmented YANGTZE oferuje bogatą i niepowtarzalną paletę brzmień z najbardziej znanych tradycyjnych chińskich instrumentów, takich jak Bass Dizi, Xiao, Pipa, Guqin, Yangqin i Erhu.

Najnowocześniejsze silniki syntezy

Napędzany 4 silnikami syntezy: Virtual analog, granular, wavetable, harmoniczny – odkryj zmieniające się przestrzenie, eksperymentalne przetwarzanie i dynamiczne efekty.

Głęboki sound design

Dostosuj warstwy sampli i syntezatorów oraz dodaj niestandardową modulację, arpeggiację, efekty i makra w jednym miejscu.

Ekspresja i morphing

Za pomocą kontrolki Morph eksploruj spektrum dźwięków pomiędzy tradycją a nieziemskimi teksturami i intuicyjnie zmieniaj kluczowe cechy dźwiękowe za pomocą szybkich makr.

Wszechstronne presety

Odkryj 200 profesjonalnie przygotowanych presetów, od akustycznych barw po przetworzone, wielopróbkowe i eksperymentalne dźwięki, zaprojektowane dla każdego stylu muzycznego.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Arturia TUTAJ.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors