Audiotech logo

Maj 2024 miesiącem kompresorów NG (Next Generation) firmy WesAudio

WesAudio seria ng

Ideą firmy WesAudio jest tworzenie pięknie brzmiącego sprzętu analogowego ze wspaniałymi nowoczesnymi funkcjami w przystępnej cenie. W maju, w przypadku 5 różnych kompresorów z serii Next Generation firmy WesAudio, aspekt ceny jest wyjątkowo atrakcyjny.

Poczytaj, posprawdzaj testy, opinie innych i nie zwlekaj do końca miesiąca z podjęciem decyzji.
Model urządzenia Cena brutto w maju 2024

MIMAS to analogowy kompresor w stylu 1176 w formacie 500 z opcją sterowania cyfrowego z poziomu programu DAW poprzez wtyczkę VST/AAX. Oprócz standardowego trybu pracy kompresora mamy również tryb Saturation Mode, w którym potencjometry INPUT i OUTPUT działają zależnie od siebie. Moduł MIMAS może współpracować w większością dostępnych na rynku ram do modułów w formacie 500 i komunikować się z komputerem poprzez kablem USB lub w obudowie _TITAN która może integrować większość modułów z recall.

3 850

DIONE to analogowy kompresor w stylu BusCompressor w formacie 500 z opcją sterowania cyfrowego z poziomu programu DAW poprzez wtyczkę VST/AAX. Oprócz standardowego trybu pracy kompresora mamy również tryb Sidechain oraz A/B. Moduł _DIONE może współpracować w większością dostępnych na rynku ram do modułów w formacie 500 i komunikować się z komputerem poprzez kablem USB lub w obudowie _TITAN, która może integrować większość modułów z recall.

4 600

RHEA to stereofoniczny, w pełni analogowy , lampowy kompresor typu "vari mu" . W pełni sterowany cyfrowo układ analogowy o headroomie +24dB, posiada funkcję total recall oraz zdalnego sterowania za pomocą wtyczki VST, komunikując się poprzez gniazdo USB lub obudowę _TITAN. Posiada wejściowy transformator Carnhill.

5 250

WesAudio NG76 w pełni analogowy kompresor typu FET w stylu 1176 z cyfrowym sterowaniem. Konstrukcja tego kompresora jest oparta na wcześniejszym modelu Beta76, ale została poszerzona i udoskonalona o nowe możliwości zgodne z innymi urządzeniami z serii ng.

5 700

ngBusComp to analogowy kompresor sumy nowej generacji. Brzmieniem nawiązuje do legendarnego już kompresora Stereo Bus, często nazywanego "klejem miksu". Jednak ngBusComp znacznie przekracza swoimi możliwościami klasyczne konstrukcje. Będąc jednocześnie w 100% analogowym procesorem z +26 dBu headroomu, umożliwia pełny cyfrowy recall i sterowanie z poziomu wtyczki VST. Pracuje w trybach Dual, Stereo i Mid/Side.

12 250

Dowiedz się więcej o marce WesAudio:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors