Audiotech logo

KRK ROKIT 8 G5 – test największych modeli z serii ROKIT w wykonaniu Uptone.pl

KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) – test największych modeli z serii ROKIT w wykonaniu Uptone.pl

Monitory odsłuchowe ROKIT G5 (Piątej Generacji) zostały stworzone specjalnie z myślą o twórcach. Niezależnie czy jesteś producentem muzycznym, realizatorem dźwięku, montażystą filmowym, motion designerem, czy kimkolwiek innym potrzebującym narzędzi do oceny materiału dźwiękowego, odsłuchy KRK sprawdzą się wyśmienicie. Od momentu premiery coraz więcej testów pojawia się w sieci, a kolejnym z nich jest test przygotowany przez serwis Uptone.pl. Przyjrzeli się bliżej największemu przedstawicielowi serii, czyli ROKIT 8. Film zatytułowali „Potężne Brzmienie!”, także nie pozostaje nic innego jak tylko sprawdzić dlaczego tak sądzą :> Przygotowali oni wersję zarówno tekstową jak i video, także wybierzcie odpowiednią formę dla siebie i miłego! 🙂

O KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) słów kilka…

Jeżeli jakimś cudem, ominęła Cię informacja o nowej generacji odsłuchów KRK ROKIT, to…
 
ROKIT G5 zostały wyposażone w 3 tryby brzmienia: MIXFOCUS oraz CREATE. To jak mieć 3 pary odsłuchów do różnych zadań! Dodatkowo system DSP umożliwia dopasowanie brzmienia monitorów do akustyki Twojego pomieszczenia za pomocą 25 różnych ustawień dostępnych na zintegrowanym ekranie LCD. Dzięki przetwornikowi nisko-średniotonowemu z Kevlaru® oraz tweeterowi z jedwabną kopułką, gwarantują wysoką jakość przetwarzania dźwięku. Reasumując, ROKIT G5 to więcej niż monitory – to partner w tworzeniu muzycznego i audiowizualnego contentu na najwyższym poziomie.
 
Przekonaj się dlaczego to idealny odsłuch dla twórców. Niezależnie od rodzaju twórczości. Produkujesz muzykę, montujesz filmy, animujesz, lub robisz cokolwiek innego, co ma związek z dźwiękiem? KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) są dla Ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji o serii monitorów odsłuchowych KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) przejdź do dedykowanej strony, która opowie ci co i jak!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors