Audiotech logo

Arturia AstroLab – test Maćka Polańskiego z Musoneo

Arturia AstroLab – test Maćka Polańskiego z Musoneo

Maciej Polański z kanału Musoneo przetestował najnowszą klawiaturę sceniczną Arturia AstroLab. Jak zwykle cały materiał jest bardzo merytoryczny i możecie poznać od podszewki możliwości AstroLaba. Maciek także użył określenia „GAME CHANGER”. Zobaczcie dlaczego! 

Przekraczaj granice z AstroLab

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o tej ekscytującej premierze, oto kilka szczegółów.

AstroLab oferuje błyskawiczny dostęp do 34 legendarnych instrumentów i ponad 1300 presetów, które są animowane przez 10 różnych silników syntezy. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, funkcjom przeznaczonym do występów na żywo oraz zintegrowanemu ekosystemowi oprogramowania, muzycy mogą performować korzystając ze swoich unikalnych brzmień i niestandardowych ustawień. Od realistycznych tonów Piano V, przez ciepłe i pełne brzmienie Stage-73, aż po zaawansowaną syntezę oferowaną przez Pigments – takie możliwości nie były wcześniej dostępne w żadnym scenicznych keyboardach. AstroLab jest także wspierany przez mobilną aplikację i Analog Lab Pro, co pozwala na elastyczne zarządzanie brzmieniami, przygotowanie playlist i konfigurację, oraz rozszerzenie biblioteki dźwięków poprzez Sound Store. AstroLab umożliwia przenoszenie twoich brzmień gdziekolwiek chcesz i zapewnia niezawodność podczas występów na żywo, eliminując potrzebę korzystania z komputera i zbędnych przewodów.

Dla muzyków i producentów, którzy w swoich domowych lub studyjnych projektach wykorzystują różnorodne narzędzia i unikatowe dźwięki, odtworzenie ich na koncertach może stanowić wyzwanie. AstroLab radzi sobie z tym problemem, łącząc solidną, minimalistyczną budowę z technologią skoncentrowaną na efektywnym workflow, co ułatwia integrację wszystkich brzmień.

Aby uzyskać więcej informacji i dokładną specyfikację Arturia AstroLab, przejdź do karty produktowej klikając poniżej.

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors