Nie satysfakcjonuje cię to co jest na rynku? Zrób to sam!

KRK Systems zostało założone w 1986 roku przez wizjonera pracującego przy takich filmach jak „Brainstorm” i „The Doors”. Sfrustrowany faktem, że nie mógł znaleźć monitora, który zapewniłby mu niezbędną jasność i dokładność, zaczął budować własne monitory. Inni inżynierowie i producenci zaczęli zwracać uwagę na te wysokiej klasy urządzenia i rozpowszechniać dobre słowo – tak powstało KRK.

Świetny dźwięk nie zaczyna się od studia, mikrofonu lub najnowszego oprogramowania. Zaczyna się w sercu i zaczyna się od prawdy… samej istoty filozofii projektowania KRK. Właśnie dlatego przychodzą do pracy każdego dnia – aby dostarczać produkty, które są zgodne ze spuścizną KRK.

Marka bardzo poważnie podchodzi do projektowania, rozwoju i wydajności. Jeśli coś jest nie w porządku, nie wchodzi na rynek, dokładność wkładają w każdy produkt. KRK wie bardziej niż kiedykolwiek, że sprzęt, w który wierzysz, musi mieć takie samo poświęcenie projektowe ze strony producenta, jak poświęcenie i pasja, które wkładasz w swoje produkcje. Ta mentalność „projekt przede wszystkim” jest tym, na czym opiera się firma i pomogła KRK stać się liderem branży na tym wysoce wyspecjalizowanym rynku.

KRK to ponad 35 lat dziedzictwa i doświadczenia w produkowaniu niezawodnych konstrukcji do monitoringu dźwięku. To ponad 35 lat pracy ze światowej sławy artystami i inżynierami dźwięku. To ponad 35 lat czystej pasji.

ROKIT G4 WYŻSZY POZIOM ODSŁUCHÓW

KRK ROKIT G4 – PRODUKT Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

KRK ROKIT 4. generacji (G4) to nowe głośniki studyjne KRK, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracy muzycznej na poziomie, o którym do tej pory mogłeś tylko pomarzyć! Ich silnikiem jest profesjonalny system DSP, który pomaga w dostosowaniu systemu do akustyki pomieszczenia. System ma wbudowanych 25 domyślnych ustawień, które wybiera się na wbudowanym ekranie LCD. Co więcej, w zestawie znalazły się także dedykowane Kevlarowe® przetworniki, których przeznaczeniem jest zadbanie o to, aby pasmo było spójne. Całość w efekcie przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia słuchu, a także poprawia wrażenia odsłuchowe odbiorcy muzyki.

WYŻSZA TECHNOLOGIA BRZMIENIA

Wykonane z gęstej pianki akustycznej podkładki separują odsłuchy studyjne KRK od powierzchni nośnej. W rezultacie dźwięk jest przejrzysty i przestrzenny. Ulepszenie mechaniki i przepływu powietrzna doprowadziło do uzyskania mocnego, szerokiego i energicznego sweet-spotu, który dobrze radzi sobie z obrazowaniem i kreacją przestrzenną dźwięku.

WYDAJNY WZMACNIACZ KLASY D Z LIMITEREM

Odsłuchy studyjne KRK ROKIT RP5 G4 korzystają z dedykowanego wzmacniacza klasy D, którego cechą charakterystyczną jest naprawdę wysoka wydajność. To właśnie on napędza przetworniki, robiąc to przy niższej temperaturze pracy. Dzięki temu zapewnia w głośnikach dobrą spójność i jednorodność brzmienia. Odsłuchy zabezpiecza wbudowany limiter, który uaktywnia się, gdy wzmacniacz osiągnie maksymalny poziom sygnału wyjściowego. Limiter chroni odsłuchy studyjne KRK i daje im możliwość wykazania się możliwie jak najszerszą rozpiętością dynamiczną.

WOOFER + TWEETER Z KEVLARU = INTEGRALNOŚĆ

Zespół branżowych naukowców zaprojektował najwyższej jakości obudowę głośników studyjnych KRK i nowy przedni otwór bass reflex. Obie rzeczy wpływają na poszerzenie dolnego rejestru, punch i wygodę przy pozycjonowaniu monitora w pomieszczeniu odsłuchowym.

PRAWDZIWY ROKIT SCIENCE!

Odsłuchy studyjne KRK ROKIT nie należą do urządzeń drogich, ale nie stanowi to o ich jakości. Są one bowiem obiektem zainteresowania wielu osób profesjonalnie zajmujących się muzyką, którzy szukają przede wszystkim urządzenia sprawdzonego i o świetnym brzmieniu. Nowa linia ROKIT 4. generacji to prawdziwy ROKIT Science!

Aplikacja KRK Audio Tools

KRK Systems przedstawia rewolucyjną aplikację KRK Audio Tools na iOS i Androida! Jest to darmowe, profesjonalne narzędzie, na które składa się pięć użytecznych komponentów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku jakiegokolwiek systemu odsłuchowego. Do tego zapewni kontrolę nad potężnym narzędziem jakim jest EQ Recommendation, przez co pomoże Ci dostosować nowe monitory odsłuchowe z serii ROKIT G4 do środowiska akustycznego, w którym się znajdą.

Spectrum RTA

Bardzo przydatny analizator widma pracujący w czasie rzeczywistym.

DELAY

Miernik opóźnień. Upewnij się, że sygnał dociera do twoich uszu w tym samym czasie.

MONITOR ALIGN TOOL

Narzędzie asystujące poprawnemu ustawieniu monitorów odsłuchowych

LEVEL METER

Miernik poziomu. Czy aby na pewno oba monitory odsłuchowe cechują się tą samą głosnością?

POLARITY

Sprawdź fazę swoich odsłuchów, czy na pewno wszystko się zgadza!

EQ RECOMENDATION

Pomoże Ci dostosować nowe monitory odsłuchowe z serii ROKIT G4 do środowiska akustycznego, w którym się znajdą.

Modele ROKIT 4. generacji

Najedź na konkretny model i kliknij po więcej informacji

WHITE NOISE – STYLOWE BIAŁE WYKOŃCZENIE

Subwoofery KRK

Subwoofery są jednym z produktów KRK, które od lat wybiera szerokie grono profesjonalistów. W skład nowej serii subwooferów wchodzą modele: 8-calowy, 10-calowy i dwa 12-calowe (12s i 12sHO). Wraz z nową iteracją, rozszerzono pasmo przenoszenia niskich częstotliwości aż do granicy słyszalnej przez ludzi. Bez względu na to, czy miksujesz w systemie 2.1, 5.1, czy potrzebujesz w swoim systemie więcej częstotliwości niskotonowych, produkty KRK będą bezsprzecznie olbrzymią pomocą w zapewnieniu pożądanego odbioru dolnego rejestru. Co więcej, zapewnią żywszy, klarowniejszy i pełniejszy dźwięk w odtwarzanych przez Ciebie miksach.

Modele subwooferów KRK

Słuchawki KRK

Bez względu na to, czy rekreacyjnie słuchasz muzyki, szukasz słuchawek gamingowych, czy odsłuchujesz swój utwór i potrzebujesz precyzyjnego dźwięku, słuchawki KRK wiernie oddają słynne brzmienie KRK, które uniezależniono od monitorów. Zamknięta konstrukcja postawi cię w centrum muzyki, natomiast znakomicie izolujące poduszki zabezpieczą miks przed “wyciekiem” do mikrofonów. Dzięki tym słuchawkom w końcu dowiesz się, co artysta miał na myśli — zwłaszcza jeśli artystą jesteś Ty.

KRK seria V

KRK prezentuje czwartą serię monitorów V. Nowe monitory studyjne łączą w sobie nowoczesną technologię ze standardem wypracowanym w profesjonalnych studiach nagrań w ciągu ostatnich trzydziestu lat. To seria profesjonalnych, dwudrożnych, pełnopasmowych, referencyjnych monitorów studyjnych, oddających w ręce użytkownika dużą wydajność i dokładność.

Klasyka odsłuchów KRK

KRK Classic 5 to limitowana edycja aktywnych monitorów odsłuchowych, które czerpią z ponad 30-letniego doświadczenia marki w innowacji tworzenia tego typu konstrukcji. Seria ta zapożycza koncept z jednego z najbardziej popularnych odsłuchów na świecie, jednak stawia na liniowość brzmienia, aby umożliwić jeszcze bardziej krytyczny odsłuch pod kątem miksu i masteringu. Dzięki dodatkowej możliwości podbicia niskich częstotliwości o 2dB (KRK Bass Boost), Classic 5 umożliwia słuchaczom osiągnięcie tego brzmienia, za które wielu użytkowników pokochało KRK.