Audiotech logo
Zapraszamy do Poziomu Wzmocnienia

Jeśli brakowało Wam możliwości wejścia za kulisy i posłuchania w jaki sposób ulubieni artyści tworzą dźwięki i muzykę to zapraszamy na nasz Poziom Wzmocnienia!

Poziom Wzmocnienia to podcast stworzony z potrzeby tego, aby mieć możliwość zerknąć do studiów nagraniowych, salek prób i komputerów naszych znajomych oraz artystów, których lubimy i dowiedzieć się więcej.

Kiedy obaj zaczynaliśmy tworzyć muzykę pojawiła się masa pytań, a im dalej w las tym więcej drzew. Jak wybierać sprzęt? Jaki wybrać mikrofon do wokalu? Jaka jest różnica pomiędzy różnymi półkami sprzętu? Jak duże woofery powinny mieć moje monitory studyjne? Syntezator we wtyczce czy hardware? Kursy płatne czy mogę tylko oglądać YouTube?

Na te wszystkie pytania i wiele, wiele więcej (już tych bardziej zaawansowanych) będziemy starali się odpowiedzieć jasno i przejrzyście.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej to sprawdzajcie regularnie Poziom Wzmocnienia.

Podcast można znaleźć we wszystkich najpopularniejszych serwisach z podcastami – Spotify, Apple Podcasts i Amazon – wpisując po prostu Poziom Wzmocnienia.

 

Pierwszy odcinek jest dość przewrotny, bo odpowiadamy w nim na pytanie – JAK ZACZĄĆ PODCAST? Oczywiście mówimy tu pod kątem sprzętu audio, więc nie będziemy się wymądrzać jakiego potrzebujecie obiektywu, a raczej jaki interfejs, mikrofon i co więcej może Wam pomóc na początku drogi. Miłego oglądania!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors