Audiotech logo
Poziom Wzmocnienia #4 - W jaki sposób sprzęt wpływa na artystę

W czwartej odsłonie Poziomu Wzmocnienia gościmy Marcina „Hunarta” Graczę – producenta, sound designera i syntezatorowego freaka, z którym rozmawiamy o tym, jak używany sprzęt wpływa na jego użytkownika.

Wybrany sprzęt i jego design może nam zarówno pomóc, jak i znacznie przeszkodzić w trakcie pracy. To gdzie i w jaki sposób są umieszczone poszczególne funkcje może spowodować, że nasz proces tworzenia będzie wyjątkowo przyjemny, ale równie dobrze może być utrapieniem.

Producent uznał, że wszystko ma być mini, więc gałki i odstępy pomiędzy nimi też są mini, ale naszym palcom bliżej do parówek niż paluszków? Może włącznik to specyficzna kombinacja klawiszy, której w frustracji szukasz po całym urządzeniu? Za to na Twoim WYMARZONYM urządzeniu wszystko jest ułożone od lewej do prawej! Tak jak nauczyli Cię czytać i pisać w przedszkolu, a potencjometr filtra jest większy, więc wiesz, że TO WŁAŚNIE TEN. Do tego każda funkcja ma własny przycisk i żadnych przycisków, gdzie musisz jednocześnie wybierać shift+option+envelope 1+wybrany potencjometr? ŁAŁ! Tu wszystko robi się tak szybko!

W tym odcinku przyglądamy się właśnie takim rzeczom i zastanawiamy skąd się to bierze, jakie są plusy i minusy rozwiązań innych niż wszystkie.

Czas na Poziom Wzmocnienia!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors