Audiotech logo

Oferta monitorów studyjnych Eve Audio SC307

Dlaczego powinieneś skorzystać z promocji?

Monitory Eve Audio z interfejsem Focusrite

Czas na lepszy model 2+1

Zachęcamy do skorzystania z oferty 2+1 na monitory studyjne Eve Audio SC307. Przy zakupie pary SC307 dostajesz interfejs Focusrite Clarett 4 Pre (USB lub Thunderbolt) o wartości 2590 zł jako gratis do zestawu. Oferta startuje startuje z dniem 01.06.2018 i trwa do wyczerpania zapasów.

Eve Audio

Eve Audio to uznana marka w świecie monitorów studyjnych, jej założycielem jest Roland Stenz, który współtworzył również Adam Audio.
Zaangażowanie Eve Audio to coś więcej jak produkowanie i sprzedaż monitorów, to coś więcej niż praca, to prawdziwa pasja i dążenie do doskonałości audio.

Obsesja na punkcie liniowych odpowiedzi częstotliwościowych i innych technicznych aspektów, lub po prostu chęć zadowolenia twoich uszu, nie jest właściwą receptą na dobry monitor studyjny. Zazwyczaj potrzebna jest dobra równowaga. Równowaga między pracą, którą słuchasz, a realistycznym wyczuciem ostatecznego rezultatu. Wyjątkowa reprodukcja dźwięku jest oczywiście podstawą dobrych głośników monitorujących. Ale równie ważne jest, aby Twoja praca została odpowiednio przetłumaczona w taki sposób, by Twoja muzyka brzmiała spójnie na innych głośnikach w różnych warunkach odsłuchowych.

Monitory trójdrożne SC307

Materiały EVE Audio pochodzą od najlepszych dostawców i są wysokiej jakości. Cała kontrola jakości wykonywana jest indywidualnie w  berlińskiej fabryce przed wysyłką. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości. Głośniki niskotonowe SilverCone z powłoką szklaną o sztywnej strukturze plastra miodu są precyzyjnie dopasowywane do driverów wysoko tonowych Air Motion, zapewniając wyjątkowy głośnik z najlepszą możliwą reprodukcją dźwięku. W połączeniu z zaawansowaną elektroniką DSP, będziesz miał precyzyjną kontrolę nad ustawieniami głośności, wyborem filtrów, symetrią głośników, dostosowaniem fazowym, a wszystko to za pomocą prostego pokrętła na panelu przednim. Koniec z manipulowaniem przy pomocy śrubokrętów w trudno dostępnych miejscach w warunkach słabego oświetlenia.

Większość naszych komponentów głośnikowych – takich jak głośniki niskotonowe SilverCone – są opracowywanezgodnie ze specyfikacjami naszych inżynierów. Głośniki niskotonowe są napędzane cewką głosową 1 „lub 1,5”, w zależności od modelu. Rezultatem jest bardzo ciasna i dynamiczna odpowiedź basów, a także większy skok liniowy w porównaniu do większości głośników o podobnej wielkości. Aby jeszcze bardziej zminimalizować zniekształcenia, wprowadziliśmy miedziane nakładki na system magnesów głośnika niskotonowego. Te zaślepki pomagają systemowi utrzymać symetryczne pole magnetyczne, w którym znajduje się cewka drgająca. Powoduje to bardzo niski poziom zniekształceń harmonicznych i ogólnie wyższą przezroczystość, nawet przy wyższych poziomach ciśnienia akustycznego. Silver Cone dodatkowo są pokryte włóknem szklanym, co pomaga im uzyskać odpowiednią równowagę niskich rezonansów.

Użytkownicy Eve Audio

Interfejs Focusrite Clarett 4 Pre – Gratis

Czas na lepszy model 2+1

Kupując parę monitorów studyjnych Eve Audio SC307, dostajesz interfejs audio jednego z czołowych producentów interfejsów na świecie, który przyda ci się do pracy mobilnej jak i do nagrań wilośladowych. Używają rozszerzenia ADAT  możesz nagrać do 12 kanałów audio. Claretty to interfejsy dla wymagających użytkowników, oferują krystalicznie czystą konwersję 24 bitową przy próbkowaniu 192kHz i najlepszy w tej klasie zakres dynamiki 118dB. Clarett posiada zupełnie nowe przedwzmacniacze mikrofonowe z tą samą impedancją i tonem transformatora ISA – czyli przedwzmacniacze, z których zasłynęła firma Focusrite.

Clarett 4 pre jest w opcji USB i Thunderbold. Wybór należy do Ciebie.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors