Bedroom_2_750_500
Aktualności

The Bedroom – L Devine

Bedroom_2_1200x500

Nowa seria kameralnych występów live od Focusrite.

Sypialnia jest dla wielu muzyków miejscem, w którym budzi się kreatywność. Chcemy uczcić sztukę, która powstaje w tej przestrzeni wraz z kilkoma wybranymi przez nas artystami. Niezależnie, czy są to nowe odkrycia, czy doświadczeni weterani, wszyscy zaczynali w tym samym miejscu – pisząc i ćwicząc swoje numery w zaciszu własnego pokoju.

Zobacz jak Twoi nowi ulubieni artyści czynią Sypialnię swoją sceną i wykonują w niej dwa własne utwory. Te specjalne występy sprawią, że uśmiechniesz się szerzej, zerwiesz do tańca, wzruszysz się.

Nowe odcinki będą pojawiać się co trzy tygodnie. Dowiedz się o nich od razu śledząc Audiotech i Focusrite w mediach społecznościowych.

Dołącz do nas i uczcij moc twórczej energii tam, gdzie się pojawia. Sypialnia to dla wielu zwykłe pomieszczenie w domu. Dla artystów jest miejscem narodzin i udoskonalania pomysłów i utworów.

L DEVINE

L Devine wnosi popowy sznyt i  porywającą energię do swojego wykonania.

Ciesząca się uznaniem wśród innych brytyjskich muzyków, L Devine prezentuje nowe wykonania swoich piosenek w kolejnym odcinku The Bedroom.

L Devine, która wypuściła już dwie EPki w tym roku, jest znana z delikatnych, budzących emocje wokali i melodycznego, często tanecznego popu. W akustycznej wersji piosenki Girls Like Sex i Be In Her Bedroom jeszcze bardziej odsłaniają emocje, które zostały w nich zawarte. Pochodzą z EP Near Life Experience Part One.

Interfejsy Scarlett świętują 10 urodziny!

W 2011 roku Focusrite pokazał światu Scarlett 2i2.

10 lat temu został sprzedany pierwszy interfejs Focusrite Scarlett w Polsce. Dzięki rozwiązaniom i technologii wykorzystanej przez inżynierów Focusrite powstała niezliczona ilość nagrań. Wykorzystywaliście interfejsy Scarlett w swoich domach, salach prób, na scenach koncertowych i wszędzie tam, gdzie prowadziła Was inspiracja.

Chcemy się odwdzięczyć.

Dołącz do celebracji i weź udział w promocjach i konkursach organizowanych dla społeczności Focusrite.

Obserwuj nasze SM i wejdź na stronę https://audiotechpro.pl/10-lat-interfejsow-scarlett/, aby dowiedzieć się więcej!

PRÓBY

Related Posts