Clarett+ lifestyle
Aktualności

Test Focusrite Clarett+ 4Pre w Estrada i Studio

clarett+ 4pre

W magazynie Estrada i Studio ukazał się test Focusrite Clarett+ 4Pre.

Ignacy „Synthezaur” Matuszewski z wnikliwością sprawdził wszystkie opcje i możliwości nowego modelu Focusrite i choć dojrzał parę niedogodności to zalety zdecydowanie przeważają:

Bezsprzecznie i ponad wszystko muszę przyznać, że ten interface brzmi znakomicie i bez dwóch zdań jest to najważniejsze kryterium jakie należy przyjąć przy ocenie interfejsu. I nie mówię tu o promilowej różnicy zauważalnej jedynie przez najbardziej snobistycznych cork-snifferów – mamy do czynienia z wyrazistym, szczegółowym dźwiękiem i doskonałą dynamiką, dzięki której usłyszałem od lat posiadane sprzęty w zupełnie innej rozdzielczości.

Pełny test możecie przeczytać tutaj: https://estradaistudio.pl/testy/sprzet-studyjny/1923-focusrite-clarett-4pre-interfejs-audio

Dowiedz się więcej o Focusrite: https://audiotechpro.pl/focusrite/

Focusrite Clarett+ 4Pre

Focusrite Clarett+ 4Pre to wszechstronny i wierny brzmieniowo interfejs audio z 18 wejściami i 8 wyjściami dla kompletnego twórcy. Clarett+ 4Pre to studyjnej klasy interfejs audio dla komputerów PC i Mac, zaprojektowany dla twórców muzyki, którzy wymagają najwyższej jakości podczas nagrywania i miksowania swoich kreacji audio.

Related Posts