FOCUSRITE_LOGO

Czerwone interfejsy.

Focusrite to wiodący producent interfejsów audio z trzema dekadami doświadczenia. Produkty z naszym logiem możesz zobaczyć na całym świecie, w największych, profesjonalnych studiach nagraniowych, jak i na biurku twojego znajomego muzyka. Wkładamy ogromny wysiłek w to, aby nasze produkty zapewniały jak najwyższą jakość nagrań, jednocześnie pozostając proste w obsłudze. Chcemy, abyś mógł grać i nagrywać wszędzie gdzie chcesz, tak jak chcesz.

Nie przestawaj tworzyć.

INTERFEJSY

Znajdziemy interfejs dla Ciebie.

Porównywarka interfejsów Focusrite pomoże Ci porównać różne opcje i wybrać najlepszy interfejs dla Twoich potrzeb. Sprawdź, jaki interfejs będzie idealnie skrojony na Twoje potrzeby.

Scarlett_fam_500x600

SCARLETT

Interfejsy Focusrite Scarlett pomogły stworzyć więcej utworów, niż jakakolwiek inna seria interfejsów w historii. A ich trzecia generacja brzmi lepiej, niż kiedykolwiek.

Nagrywaj i odtwarzaj wysokiej jakości dźwięk, w studiu i na scenie. Dzięki zastosowanym przedwzmacniaczom mikrofonowym i wejściom instrumentalnym o wysokim headroomie pozwalają na nagrywanie w studyjnej jakości. Łatwość obsługi czyni je idealnym interfejsem dla początkujących.

Wraz z interfejsem otrzymasz bogaty pakiet oprogramowania, w tym Ableton Live Lite, Avid Pro Tools i liczne efekty oraz instrumenty wirtualne w zestawie Hitmaker Expansion.

Clarett_fam_500x600

CLARETT+

Sprawdzone interfejsy dla profesjonalistów i artystów szukających najwyższej jakości nagrywanego i odtwarzanego dźwięku. Nowa generacja wykorzystuje podzespoły o jeszcze lepszych parametrach, co przekłada się na lepsze efekty przy rejestracji i obróbce nagrań.

Interfejsy Clarett+ oferują niższy poziom szumów i zniekształceń wejść, nowy konwerter D/A ze zwiększoną o 6 dB dynamiką i wyjścia słuchawkowe zdolne napędzić słuchawki o wysokiej impedancji. To najlepszy wybór, kiedy zależy Ci na uchwyceniu każdego szczegółu nagrania, szczególnie w przypadku dynamicznych źródeł, a tak samo jak przy serii Scarlett otrzymujesz pełny zestaw oprogramowania, żeby być gotowym do tworzenia od momentu wyjęcia z pudełka.

Jest jeszcze lepiej. I to słychać.

vocaster two / family

VOCASTER

Interfejsy Focusrite Vocaster to najłatwiejszy sposób na przeniesienie dźwięku studyjnej jakości do podcastu. Vocaster posiada zestaw funkcji, które usprawnią i ułatwią pracę. Auto-Gain umożliwi szybkie i łatwe ustawienie poziomów mikrofonów, Enhance pozwoli, aby Twój głos brzmiał niesamowicie jak za sprawą magicznej różdżki, a jedno kliknięcie Mute skutecznie zapobiegnie zbędnym kichnięciom i kaszlnięciom w trakcie nagrania. 

Dodatkowo zestawy Vocaster One Studio i Vocaster Two Studio są wyposażone w studyjnej jakości mikrofon dynamiczny i zamknięte słuchawki, dzięki czemu możesz od razu nagrywać swój program.

Interfejsy Focusrite są sercem większej liczby studiów niż jakiekolwiek inne rozwiązanie. Teraz niech Twój głos będzie słyszalny jak nigdy dotąd.

Focusrite_pro_600_600

Focusrite Pro

Jeśli szukasz rozwiązań do bardziej wymagających zastosowań, koniecznie odwiedź stronę Focusrite Pro.
Znajdziesz tam interfejsy Dante z rodziny RedNet, najwyższej klasy interfejsy studyjne Red i legendarne przedwzmacniacze mikrofonowe z serii ISA.

3 LATA GWARANCJI

CIESZ SIĘ TRZYLETNIĄ GWARANCJĄ

Polegaj na trzyletniej gwarancji jeżeli jakikolwiek sprzęt od Focusrite wymaga naprawy lub wymiany z powodu błędów fabrycznych.

3 lata gwarancji Focusrite

HITMAKER EXPANSION

Hitmaker Expansion to specjalny pakiet oprogramowania dostępny za darmo dla użytkowników interfejsów Focusrite Scarlett 3gen, Clarett+ oraz Red.

Po rejestracji urządzenia otrzymujesz dostęp do zestawu wtyczek dzięki którym możesz od razu tworzyć profesjonalnie brzmiące utwory.  Twórz studyjnej jakości wokale, masywne gitary, soczyste klawisze i potężne bębny, a następnie miksuj i masteruj za pomocą kultowego sprzętu studyjnego Focusrite – wszystko in-the-box. 

W pakiecie otrzymujesz wtyczki nie tylko takich renomowanych producentów jak Antares, Relab, Softube, XLN Audio czy Plugin Alliance, ale również dostęp do specjalnych ofert Landr i Splice.

Kliknij poniżej i dowiedz się, co otrzymujesz w Hitmaker Expansion

hitmaker expansion z interfejsami scarlett i clarett+

AKTUALNOŚCI