FOCUSRITE_LOGO

Czerwone interfejsy.

Focusrite to wiodący producent interfejsów audio z trzema dekadami doświadczenia. Produkty z naszym logiem możesz zobaczyć na całym świecie, w największych, profesjonalnych studiach nagraniowych, jak i na biurku twojego znajomego muzyka. Wkładamy ogromny wysiłek w to, aby nasze produkty zapewniały jak najwyższą jakość nagrań, jednocześnie pozostając proste w obsłudze. Chcemy, abyś mógł grać i nagrywać wszędzie gdzie chcesz, tak jak chcesz.

Nie przestawaj tworzyć.

INTERFEJSY

Znajdziemy interfejs dla Ciebie.

Porównywarka interfejsów Focusrite pomoże Ci porównać różne opcje i wybrać najlepszy interfejs dla Twoich potrzeb. Sprawdź, jaki interfejs będzie idealnie skrojony na Twoje potrzeby.

Scarlett_fam_500x600

SCARLETT

Interfejsy Focusrite Scarlett pomogły stworzyć więcej utworów, niż jakakolwiek inna seria interfejsów w historii. A ich trzecia generacja brzmi lepiej, niż kiedykolwiek.

Nagrywaj i odtwarzaj wysokiej jakości dźwięk, w studiu i na scenie. Dzięki zastosowanym przedwzmacniaczom mikrofonowym i wejściom instrumentalnym o wysokim headroomie pozwalają na nagrywanie w studyjnej jakości. Łatwość obsługi czyni je idealnym interfejsem dla początkujących.

Wraz z interfejsem otrzymasz bogaty pakiet oprogramowania, w tym Ableton Live Lite, Avid Pro Tools | First Focusrite Creative Pack i liczne efekty oraz instrumenty wirtualne.

Clarett_fam_500x600

CLARETT+

Sprawdzone interfejsy dla profesjonalistów i artystów szukających najwyższej jakości nagrywanego i odtwarzanego dźwięku. Nowa generacja wykorzystuje podzespoły o jeszcze lepszych parametrach, co przekłada się na lepsze efekty przy rejestracji i obróbce nagrań.

Interfejsy Clarett+ oferują niższy poziom szumów i zniekształceń wejść, nowy konwerter D/A ze zwiększoną o 6 dB dynamiką i wyjścia słuchawkowe zdolne napędzić słuchawki o wysokiej impedancji. To najlepszy wybór, kiedy zależy Ci na uchwyceniu każdego szczegółu nagrania, szczególnie w przypadku dynamicznych źródeł.

Jest jeszcze lepiej. I to słychać.

Focusrite_pro_600_600

Focusrite Pro

Jeśli szukasz rozwiązań do bardziej wymagających zastosowań, koniecznie odwiedź stronę Focusrite Pro.
Znajdziesz tam interfejsy Dante z rodziny RedNet, najwyższej klasy interfejsy studyjne Red i legendarne przedwzmacniacze mikrofonowe z serii ISA.

3 LATA GWARANCJI

CIESZ SIĘ TRZYLETNIĄ GWARANCJĄ

Polegaj na trzyletniej gwarancji jeżeli jakikolwiek sprzęt od Focusrite wymaga naprawy lub wymiany z powodu błędów fabrycznych.

PLUGIN COLLECTIVE

plugin_collective

Program Plugin Collective to regularnie ukazujące się co kilka miesięcy oferty dla posiadaczy interfejsów i przedwzmacniaczy Focusrite. Są to rabaty i darmowe licencje na pełne wersje instrumentów i efektów od czołowych developerów oprogramowania muzycznego.

Kupując interfejs Focusrite Scarlett 3rd Gen, Focusrite Clarett USB lub interfejs z serii Red otrzymujesz nie tylko pokaźny zbiór wtyczek dołączonych w zestawie, ale również automatyczne członkostwo w społeczności Plugin Collective. W momencie ogłoszenia oferty licencja pojawia się na liście dostępnego oprogramowania na Twoim koncie Focusrite. Pozostaje jedynie zarejestrować efekt podążając za instrukcjami i cieszyć się kolejnym narzędziem w Twoim arsenale.

Sprawdź aktualny Plugin Collective:

AKTUALNOŚCI