Czy Studiologic SL88 Grand to najlepsza klawiatura do nauki?

W swojej recenzji Studiologic SL88 Grand na tytułowe pytanie czy jest to najlepsza klawiatura sterująca do nauki, odpowiada edukator, pianista i organista – Rafał Piwowarczuk.

Studiologic SL88 Grand to wyjątkowy kontroler, bo jako jedno z niewielu dostępnych na rynku rozwiązań oferuje wysokiej jakości drewnianą klawiaturę z systemem młoteczkowym i wymykiem. Klawiatura dodatkowo posiada Ivory Touch, czyli imitację kości słoniowej, która poprawia odczucia w trakcie gry. Oczywiście sama kontrola MIDI to nie wszystko! SL88 Grand oferuje wyświetlacz TFT na którym może dokonać pełnej konfiguracji na 4 strefy (również z opcją tworzenia warstw), możliwość zmiany krzywej czułości, a nawet balans czułości pomiędzy białymi, a czarnymi klawiszami.

Rafał podzielił swoją recenzję na dwa filmy. Najpierw pojawił się film mówiący o pierwszych wrażeniach w porównaniu do SL88 Studio, którego jest użytkownikiem, a finalny werdykt wydał po kilku tygodniach użytkowania, żeby mieć pełną świadomość instrumentu. Jaka jest finalna ocena? Polecamy sprawdzić samemu!

Ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu ekskluzywnych klawiatur sterujących, doprowadziło Studiologic do stworzenia wydajnego systemu, grania i idealnego kontrolowania instrumentów wirtualnych. SL 88 Grand to nowa klawiatura sterująca Studiologic, którą projektowano we współpracy z profesjonalnymi muzykami.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!