Instrumenty klawiszowe Studiologic: klawiatury sterujące Studiologic, stage piano Studiologic, syntezatory Studiologic, kontrolery DAW Studiologic - logo

INSTRUMENTY KLAWISZOWE STUDIOLOGIC

Instrumenty klawiszowe Studiologic (czyli oferowane przez nas klawiatury sterujące Studiologic, stage piana Studiologic, syntezatory Studiologic i kontrolery DAW Studiologic) to wysokiej klasy instrumenty renomowanej włoskiej firmy Fatar. Od lat zyskują uznanie muzyków i producentów na całym świecie. Fatar jest włoską firmą z siedzibą w Recanati produkującą zarówno instrumenty i klawiatury sterujące, jak i inne urządzenia mające zastosowanie w syntezatorach i instrumentach klawiszowych. Na chwilę obecną istnieje kilka produkowanych przez Fatar linii mechanizmów używanych w klawiaturach syntezatorów i pianin elektronicznych. Wśród produktów firmy z Włoch można znaleźć klawiatury o różnych zasięgach, różnych mechanizmach wyważenia, różnej głębokości klawiszy a także różnym ich wykończeniu.

Podczas swojej ponad 60-letniej działalności Fatar zyskał renomę czołowego producenta wysokiej jakości podzespołów do klawiatur. Co więcej Fatar produkuje swoje własne instrumenty klawiszowe, które są sprzedawane jako instrumenty klawiszowe Studiologic. Od 1990 Studiologic ma w swojej ofercie nie tylko klawiatury sterujące, lecz także cyfrowe pianina oraz pedały. Godne uwagi jest to, że 2013 instrumenty klawiszowe Studiologic poszerzyły się o pierwszy syntezator Studiologic – Slegde. Jest on pierwszym syntezatorem wyprodukowanym we Włoszech od lat 80..

Katalog z kompletną ofertą Studiologic:

KLAWIATURY STERUJĄCE STUDIOLOGIC

Wydaje się, że w żadnym studiu nagraniowym ani w żadnej sali prób nie może zabraknąć klawiatur sterujących. Są to wyjątkowo użyteczne dla muzyków urządzenia, które same w sobie nie posiadają żadnego wbudowanego brzmienia. Dźwięk uzyskuje się je poprzez podpięcie instrumentu do komputera z zainstalowanym programem typu DAW. Na chwilę obecną dysponujemy trzema klawiaturami sterującymi Studiologic – SL 73 Studio, SL 88 Grand i SL 88 Studio.

Studiologic Sledge Black - klawiatury sterujące Studiologic

Sledge Black

Sale

SL 73 Studio

1 690,00  1 390,00 
Sale

SL88 Studio

2 100,00  1 700,00 
kontroler midi

SL 88 Grand

3 600,00 

STAGE PIANO STUDIOLOGIC

Bezsprzecznie stage piano jest dla wielu muzyków podstawową częścią wyposażenia. W przeciwieństwie do klawiatur sterujących stage piano Studiologic jest wyposażone we własne brzmienie, które najczęściej imituje fortepian. Jedną z ich najważniejszych cech jest przenośność – mają bowiem służyć jako instrument używany podczas koncertów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi pięcioma modelami pianin koncertowych Studiologic.

Studiologic - Numa Compact 2x

Numa Compact 2x

stage piano

Numa Stage

3 700,00 

Numa Concert

6 300,00 
stage piano

Numa Compact 2

SYNTEZATORY STUDIOLOGIC

Podczas gdy klawiatura sterująca nie posiada własnego brzmienia, a stage piano skupia się na imitacji już istniejących instrumentów, syntezatory Studiologic to zupełnie nowy świat. Z pewnością odnajdą się w nich ludzie poszukujący oryginalnego, niespotykanego w tradycyjnej muzyce dźwięku.

syntezator polifoniczny

Sledge 2.0

3 800,00 
numa organ 2

Numa Organ 2

4 200,00 

KONTROLERY DAW STUDIOLOGIC

Kontrolery DAW Studiologic to idealne rozwiązanie dla artystów, których proces twórczy przebiega w oparciu o programy DAW takie jak na przykład Ableton, Studio One czy Cubase. Z pewnością kontroler DAW jest absolutnym must-have dla producentów muzyki elektronicznej i będzie wielką pomocą w poszukiwaniu nowych środków wyrazu.

Sale

Studiologic SL Mixface

960,00  860,00