steinberg_bundle
Aktualności

Studiologic dołącza Steinberg Bundle do kontrolerów SL i Numa Compact 2/2x!

steinberg_bundle

Z dumą ogłaszamy nową ofertę Studiologic i Steinberg!

Kupując dowolny kontroler SL lub Numa Compact 2/2x otrzymasz darmową kopię programów Cubase LE, Cubasis LE i syntezator Anima Synth. Od dziś każdy posiadacz sprzętu Studiologic może zbudować potężne domowe studio nagraniowe z łatwością… i za darmo!

Cubase LE

Cubase LE jest wyjątkową, kompaktową wersją Cubase Pro, która wykorzystuje te same główne technologie. Zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do nagrywania, edycji i miksu, dzięki którym przekształcisz swój pomysł w ukończone dzieło. Cubase LE jest świetnym wprowadzeniem do świata produkcji muzycznej i oferuje potężne, ale łatwe w użyciu narzędzia.
steinberg.net/getcubasele

cubase_le

Cubasis LE

Cubasis LE to kompaktowa wersja aplikacji Cubasis stworzonej dla iPada. Zaprojektowany do szybkiej i bezproblemowej pracy z ekranem dotykowym, pozwala z łatwością nagrywać, edytować i miksować. Uzbrojony w najważniejsze narzędzia do produkcji muzyki, Cubasis LE pomoże Ci uwolnić drzemiącą w Tobie kreatywność! steinberg.net/en/products/mobile_apps/cubasis_le/start.html

cubasis_le

Syntezator Anima

Syntezator Anima to instrument wykorzystujący silnik syntezy wavetable zastosowany we flagowym syntezatorze i samplerze HALion.
steinberg.net/en/products/mobile_apps/cubasis_le/start.html

anima_synth

Zarejestruj swój kontroler SL (SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface) lub Numa Compact 2/2x na stronie studiologic-music.com/account aby otrzymać swój kupon.
Promocja wchodzi w życie 1 stycznia.

Related Posts