Audiotech logo

Specjalna oferta na rozwiązania audio do użytku domowego

Przedstawiamy ofertę skierowaną do profesjonalistów oraz pasjonatów dźwięku, a także streamerów, podcasterów, czy gamerów. W naszej ofercie znajdą Państwo monitory odsłuchowe, izolatory do głośników, czy mikrofony, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Monitory odsłuchowe KRK Systems

Monitory odsłuchowe KRK Systems to gwarancja precyzyjnego odsłuchu i wiernego odwzorowania dźwięku w niekoniecznie wysokiej cenie. To swoisty symbol monitoringu dźwięku, który funkcjonuje na arenie międzynarodowej od ponad 40 lat. W ofercie posiadamy poniższe produkty, które spełnią różne oczekiwania w zależności od potrzeb i wymagań użytkowników:

Izolatory IsoAcoustic

IsoAcoustics to kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji rozwiązań izolacyjnych, poprawiających jakość wrażeń odsłuchowych. Nagradzane, opatentowane konstrukcje IsoAcoustics zarządzają energią głośnika, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność. Stanowią świetne uzupełnienie zestawu oraz znacznie poprawiają jakość odsłuchu dzięki innowacyjnemu systemowi wibroizolacji. To najlepsza inwestycja w poprawienie jakości odsłuchu monitorów odsłuchowych, a także zestawów HiFi, czy jakichkolwiek innych głośników.

IsoAcoustics V120 – wibroizolacyjny uchwyt sufitowy i ścienny do głośników

 

IsoAcoustics V120 wyposażony jest w unikalny, niskoprofilowy moduł izolacyjny, który może zostać wykorzystany do zastosowań ściennych i sufitowych, oferując uznaną wibroizolację akustyczną, z której słynie IsoAcoustics. System V120 zapewnia estetyczny i ekonomiczny sposób na wyraźne zwiększenie czystości i przejrzystości dźwięku profesjonalnych głośników montowanych na ścianie lub suficie. Uchwyt izolujący V120 można łatwo skonfigurować za pomocą uchwytów IsoAcoustics lub dostosować do uchwytów innych firm, w tym kratownicy czy szyny montażowej. Dzięki udźwigowi do 18,1 kg i adapterom dostępnym dla większości popularnych profesjonalnych głośników audio, ten zestaw zapewnia 360 stopni obrotu w poziomie oraz 90 stopni regulacji kąta nachylenia w pionie. Korzystając z uchwytu V120, monitory studyjne można ustawić niemalże dowolnie, a także umożliwić sobie łatwy dostęp do głośnika.

PODCAST PRO COLOURS
PODCAST PRO COLOURS 2

Mikrofony Sontronics

W naszej ofercie znajdą Państwo mikrofony dedykowane do podcastów w opcjach kolorystycznych jakiej nie posiada żaden inny producent. Sontronics to brytyjski, renomowany producent mikrofonów, który zapewnia na swoje konstrukcje dożywotnią (!) gwarancję (w tym celu, użytkownik po zakupie musi zarejestrować mikrofon na stronie producenta). Podcast Pro to odpowiedź na rosnące wymagania użytkowników pod kątem jakości dźwięku za niewygórowaną cenę, a także dzięki bogatej palecie kolorów, pozwalają wyrazić siebie nie tylko poprzez mikrofon, ale również poprzez jego wygląd.

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do zapoznania się z kartami produktowymi przedstawionymi powyżej, w których to dowiedzą się Państwo więcej na temat oferowanych marek i produktów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie tych produktów, prosimy o kontakt z Grzegorzem Szałatą tel. 668 870 418, e-mail: [email protected] w celu ustalenia szczegółów.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors