NEVER_STOP_CREATING

Focusrite Scarlett: Nie przestawaj tworzyć

Scarletty, czerwone pudełka obecne na tak wielu biurkach stały się synonimem interfejsu audio. Pozwoliły tysiącom muzyków, producentów i realizatorów nagrywać i odtwarzać dźwięk. Łatwość obsługi i jakość, które udało się osiągnąć dzięki dekadom doświadczenia, uczyniły serię Scarlett szalenie popularną.

Jednak najistotniejszym czynnikiem w historii ich sukcesu byli ludzie, którzy ich używali. Zawsze wierzyliśmy, że naszym zadaniem jest pozwolić muzykom nigdy nie przestawać tworzyć. Nasi użytkownicy nieprzerwanie tworzyli światowej klasy nagrania, co rusz zaskakując nas jakością i zróżnicowaniem ich muzyki.

Społeczność Focusrite

Kto używa Scarlettów, i do czego? Różnorodność możliwych zastosowań i osób, które korzystają z interfejsów Focusrite Scarlett jest niesamowita. Chcemy okazać wdzięczność naszym użytkownikom nagłaśniając ich historie. Każdego tygodnia oddamy głos innemu artyście, który opowie o swojej drodze, doświadczeniach i patentach.

The Amazons

The Amazons są czteroosobowym, brytyjskim zespołem rockowym należącym do Fiction Records i Island Records w USA. W 2017 roku ich album „The Amazons” przebojem wbił się na listę UK Top 10 i był najwyżej notowanym rockowym debiutem w Wielkiej Brytanii przez trzy lata z rzędu.

The Pocket Queen

Pochodząca z Nowego Orleanu perkusistka, Taylor Gordon znana jako The Pocket Queen, to wybitny talent. Swój pierwszy zestaw perkusyjny otrzymała w wieku 3 lat. Jej bujające beaty i charyzmatyczny uśmiech podbiłī serca tysięcy fanów. Dzieliła scene z największymi nazwiskami muzyki rozrywkowej, m.in.: Kehlani, Chrisem Brownem, Beyoncé czy Fifth Harmony. W ostatnim czasie wypuściła też debiutanckie EP Groove Theory Vol.1, fuzję muzycznych styli i inspiracji, z miłością do samego siebie w sercu materiału.

Blossoms

Od 2016 r, kiedy wypuścili przełomowy w ich karierze album Blossoms, wspinali się coraz wyżej na listy przebojów, aby zostać jednym z najbardziej lubianych i szanowanych zespołów na brytyjskiej scenie. Ich trzeci studyjny album Foolish Loving Spaces został wydany w styczniu zeszłego roku i wspiął się na pierwsze miejsce na liści UK Album Chart. Zostali również nominowani do Brit Award i Mercury Music Prize.

Steel Banglez

Banglez dorastał w artystycznej rodzinie dumnej ze swoich korzeni (Sikhowie Pendżabscy) i spędził pierwszą połowę poprzedniej dekady produkując utwory dla podziemnej sceny rapowej. Wraz z MIST stworzył wiele znanych numerów, takich jak „Karla’s Back” i „Ain’t The Same”. Premiera debiutanckiego albumu Steel’a, zatytułowanego „The Playlist”, jest zaplanowana na początek 2022 roku i znajdą się na niej takie utwory, jak już wydane „Banglez Ting” z Giggsem i „Blama” z Tion Waynem i Morrisonem. Interfejsy Scarlett stoją za jego brzmieniem i są sercem jego studia. Odkryj w jaki sposób interfejsy Focusrite Scarlett pozwalają Steelowi nigdy Nie Przestawać Tworzyć.

Lauran Hibberd

Kariera Lauran Hibberd wciąż się rozpędza i nie wygląda na to, aby miała zwalniać. Błyskotliwe teksty i zapadające w pamięć melodie zapewniają jej stale rosnącą popularność. Pierwsze kroki stawiała tworząc muzykę folk, aby w wieku osiemnastu lat stanąć na głównej scenie festiwalu Bestival. Wkrótce potem przekroczyła próg studia, aby nagrać swoje wczesne utwory i to właśnie tam wszystko się zmieniło. Jej producent wręczył jej pedał overdrive i album The Blue Album Weezer’a. „To był moment mojej przemiany”, mówi Lauran. Jej najnowsza EPka Goober to dalsza eksploracja kierunku wyznaczonego przez projekt Everything Is Dogs z 2019 roku.

Interfejsy Scarlett znajdują się w niezliczonych domowych studiach, nie inaczej jest u Lauren. Szybkość działania jest tu kluczowa i interfejs, który nie spowalnia procesu rozwijania i zapisu pomysłów okazuje się być bardzo ważny. Kiedy piszesz i nagle przychodzi moment olśnienia… to jest tak ekscytujące, nie możesz się doczekać żeby to nagrać i wysłać do każdego kogo znasz” mówi Lauren.