Audiotech logo

Novation Summit – czarodziejska precyzja bogata w brzmienie

Novation Summit - czarodziejska precyzja bogata w brzmienie

Novation Summit to nie tylko syntezator, ale prawdziwa skarbnica możliwości dla twórców muzyki. Ten instrument zaskakuje swoją wszechstronnością, odwołując się do bogatej tradycji analogowych klasyków, a jednocześnie wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne. Jego serce bije dzięki oscylatorom Oxford, które są odpowiedzialne za generowanie ciepłych, analogowych brzmień, przy jednoczesnym zachowaniu cyfrowej precyzji

Centralnym punktem Summita jest technologia FPGA (Field-Programmable Gate Array), która z powodzeniem wykorzystywana jest w przemyśle lotniczym i medycznym ze względu na swoją niezawodność i precyzję. W świecie syntezatorów, FPGA pozwala na symulację dźwięku z niebywałą dokładnością, oferując nawet 500-krotnie większą precyzję niż standardowe przetworniki DA.

Summit z trybem bi-timbral umożliwia grę dwoma różnymi brzmieniami jednocześnie. Możesz na przykład zagrać bas na dolnej oktawie klawiatury (split mode), podczas gdy wyższe rejestracje wypełnisz melodyjnymi frazami (layer mode) lub nawet stworzyć dwa zupełnie różne brzmienia na dwóch oddzielnych kanałach MIDI (dual mode).

novation summit news

Bezpośredni dostęp do szerokiego spektrum efektów, takich jak reverb, delay, chorus, phaser można natychmiast wykorzystać w trakcie gry. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, możliwość zanurzenia się w ustawieniach otwiera nowe horyzonty personalizacji dźwięku. Funkcja microtuning pozwala na dostrojenie każdego dźwięku według własnych preferencji, co jest szczególnie przydatne w niektórych gatunkach muzycznych wymagających nietypowych skal, jak np. muzyka mikrotonalna czy tradycyjna muzyka indyjska. Dodatkowo algorytmy modulacyjne pozwalają na tworzenie ewoluujących tekstur dźwiękowych i dynamicznych przejść przyniosą element zaskoczenia do twoich utworów, co jest szczególnie cenione w muzyce elektronicznej i eksperymentalnej.

Sprawdź sam jak Novation Summit przypadł do gustu Kamilowi Niewęgłowskiemu!

Sprawdź sam jak Novation Summit przypadł do gustu Kamilowi Niewęgłowskiemu!

Uzyskaj więcej informacji i precyzyjną specyfikację Novation Summit przechodząc do karty produktowej, klikając poniżej:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors