który arturia keystep jest dla ciebie news
Aktualności

Który KeyStep dla Ciebie?

który arturia keystep jest dla ciebie news

Który KeyStep dla Ciebie?

Poszukujesz sekwencera krokowego z klawiszami? Nie wiesz jak bardzo rozbudowanego i ile ścieżek spełni Twoje potrzeby? A może ciekaw jesteś dodatkowych funkcji, które mogą rozbudzić Twoją kreatywność lub po prostu pomóc Ci w produkcji muzycznej czy podczas występów live?

Arturia udostępnia 3 modele z serii KeyStep: KeyStep, KeyStep 37 oraz KeyStep Pro. Bardzo dobre porównanie nagrał Maciej Polański z kanału Musoneo. Materiał ten powinien rozwiać wszelkie wątpliwości!

To co, który KeyStep jest dla Ciebie? 😉

Więcej informacji na temat każdego z KeyStepów:

Arturia KeyStep

Kontroler MIDI CV Arturia KeyStep to przenośne muzyczne narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalność klawiatury i kontrolera z polifonicznym sekwencerem krokowym pozwalającym na kontrolę urządzeń analogowych i cyfrowych.

Arturia KeyStep 37

KeyStep 37 wykracza poza 64-krokowy sekwencer, arpeggiator i klawiaturę MIDI. Jest responsywny, dynamiczny, rozszerzony we wszystkich kierunkach, aby zachęcić do muzycznej eksploracji – to kontroler, który ma inspirować!

Arturia KeyStep Pro

KeyStep Pro daje muzykowi niesamowite możliwości pod kątem sekwencjonowania i performance’u, w formie kompaktowego i wszechstronnego kontrolera wraz z 37 klawiszami Slim-Keys.

Related Posts