Audiotech logo

Focusrite Scarlett 4th Gen

Oryginał. Zremasterowany.

Niesamowite przedwzmacniacze. Kolosalny zakres dynamiki. Tryb Air dla ogromnego studyjnego dźwięku. Auto Gain i Clip Safe. Całe oprogramowanie, którego potrzebujesz.

Zobacz kto już przetestował Focusrite Scarlett 4th Gen!

Z dumą ogłaszamy, że czwarta generacja serii Focusrite Scarlett jest laureatem nagrody Sound on Sound w kategorii interfejsów audio!

Zdalnie sterowane przedwzmacniacze 4. generacji

Bądź gotowy na najdelikatniejszy wokal lub najgłośniejszy wzmacniacz. Bardzo szczegółowy, ultra niskoszumowy przedwzmacniacz 4. generacji ma ogromny zakres wzmocnienia 69 dB, aby uchwycić każdą część występu i sprawić, że każdy mikrofon zabrzmi świetnie.

Studyjnej jakości wejścia Hi-Z i liniowe

Użyj wejść instrumentalnych Hi-Z, takich jak możesz znaleźć we wzmacniaczu i spraw, by gitary brzmiały świetnie zarówno w trybie DI, jak i przy użyciu symulacji wzmacniaczy. Dostępne są również wejścia liniowe o bardzo wysokiej jakości, aby uchwycić prawdziwy charakter syntezatorów i innych instrumentów.

Myślisz, że słyszałeś już wszystko? Ze Scarlett tak będzie.

Naciśnij czerwony przycisk i nagrywaj z 192 kHz, 24-bitowymi przetwornikami z flagowych interfejsów Focusrite RedNet – takich, jakie można znaleźć w niezliczonych, najlepszych studiach na całym świecie. Twórz swoje utwory warstwa po warstwie i nigdy nie martw się o szumy. Posłuchaj jeszcze raz swoich ulubionych utworów, a usłyszysz wcześniej ukryte w nich szczegóły.

Zamów i twórz w najwyższej jakości

Auto Gain ustawi idealny poziom

Auto Gain ustawia poziomy za Ciebie – w kilka sekund. Naciśnij przycisk i graj lub śpiewaj przez dziesięć sekund, a Scarlett ustawi idealny poziom dla wszystkiego, co nagrywasz.

Focusrite Scarlett 2i2 4th Gen gain halo

Clip Safe sprawia, że każde podejście zabrzmi jak należy

Clip Safe słucha, co nagrywasz – bez przerwy. Sprawdzając poziomy do 96 000 razy na sekundę, Clip Safe automatycznie dostosuje wzmocnienie, jeśli istnieje ryzyko przesterowania sygnału, dzięki czemu możesz skupić się na muzyce, wiedząc, że każde nagranie zabrzmi właściwie. 

Focusrite Scarlett 2i2 4th Gen Clip safe

30 lat studyjnego dźwięku w dwóch świetnych trybach.

Tryb Air - Presence.

Dźwięk kultowego miksera Focusrite Studio. Tryb Presence wzmacnia wysokie częstotliwości, wysuwając dźwięk na przód miksu. Twórz intymne nagrania wokalne, uchwyć każdy szczegół gitar akustycznych i usłysz najdelikatniejsze dźwięki perkusji.

Tryb Air - Harmonic Drive.

Wyróżnij swój główny wokal i ścieżki instrumentów. Tryb Harmonic Drive wzmacnia średnie harmoniczne w dźwięku, sprawiając, że jego unikalny charakter przebija się przez każdy miks. Wypróbuj go na gitarach, wokalach lub czymkolwiek innym, co potrzebuje nieco więcej mocy. Ale uważaj, już nigdy nie będziesz chciał nagrywać bez tego trybu.

Kolosalny zakres dynamiki 120 dB

Zakres dynamiki to różnica między najgłośniejszymi i najcichszymi dźwiękami, jakie można nagrać lub odtworzyć. Zapewnia on wszystkie drobne szczegóły, które ożywiają dźwięk. Zakres 120 dB w Scarlett jest tak wysoki, że przypomina różnicę między silnikiem odrzutowym a szeptem. Uzyskaj wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, bez poświęcania headroomu.

FOCUSrite ON RECORDING grupa Facebook

Dołącz do grupy FOCUSrite ON RECORDING na Facebooku.

scarlett spotify playlist qr

Usłysz każdy szczegół.

Lepsze przetworniki oznaczają również jeszcze większą ilość detali oraz to, że usłyszysz wszystkie smaczki, które znajdują się w najlepiej zrealizowanych utworach. Takich jak utwory w playliście „Oryginał. Zremasterowany.”

Zeskanuj kod QR i posłuchaj naszej specjalnej playlisty na Spotify „Oryginał. Zremasterowany.”. Możesz słuchać jej na swoim telefonie, komputerze lub w samochodzie, ale najlepiej zabrzmi na interfejsach Focusrite Scarlett 4. generacji.

Specjalnie zaprojektowany wzmacniacz słuchawkowy

Specjalnie zaprojektowany wzmacniacz słuchawkowy i ogromny zakres dynamiki zapewniają najlepsze brzmienie, jakie kiedykolwiek słyszałeś ze Scarlett. Słuchaj swoich słuchawek głośniej i wyraźniej niż wcześniej. Dzięki niezależnym potencjometrom głośności możesz z łatwością wybierać, czy chcesz w tym momencie używać słuchawek czy monitorów studyjnych.

Loopback

Potrzebujesz sampli? Stwórz własne dzięki funkcji Loopback. Wysyłaj dźwięk stereo z aplikacji muzycznych i innego oprogramowania bezpośrednio do DAW za pomocą wirtualnych wejść interfejsów Scarlett 4. generacji.

Zamów i twórz w najwyższej jakości

Całe oprogramowanie, którego potrzebujesz, aby nagrywać hity

Po rozpoczęciu pracy z dołączonym oprogramowaniem do nagrywania Pro Tools Artist lub Ableton Live Lite, pakiet Hitmaker Expansion zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać swoim utworom duży studyjny dźwięk.

Focusrite Control 2

Focusrite Control 2 to zupełnie nowa aplikacja dla interfejsów Scarlett, która sprawia, że konfiguracja sesji jest bezproblemowa. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co ważne – rejestrowaniu wspaniałych występów. Dostępna na komputery PC i Mac, pozwala przejąć zdalną kontrolę nad przedwzmacniaczami Scarlett, funkcją Auto Gain, Clip Safe i Air, gdy interfejs jest poza zasięgiem. W modelu 4i4 możesz także tworzyć i dostosowywać oddzielne miksy za pomocą elastycznego wbudowanego miksera.

Easy Start

Podłącz i wskaż narzędziu Focusrite Easy Start, w jaki sposób chcesz używać Scarlett, i pozwól mu poprowadzić Cię przez całe potrzebne oprogramowanie i konfigurację, z poradami dotyczącymi nagrywania i innymi pomocnymi treściami po drodze.

Jak zacząć pracę z interfejsami Focusrite Scarlett 4. generacji?

Wszystkie filmy Focusrite są dostępne w witrynie Easy Start, która w interaktywny sposób pomaga w procesie konfiguracji interfejsu. Użytkownicy Focusrite Scarlett 4th Gen moją dostęp do tej witryny poprzez ikonę „SCARLETT”, która pojawia się po podłączeniu interfejsu do komputera lub przechodząc do konta Focusrite i wybierając opcję „Rozpocznij”.

Interfejsy Scarlett pomogły w nagraniu większej liczby utworów niż jakiekolwiek inna gama interfejsów audio w historii. Dzięki czwartej generacji będziesz brzmiał lepiej niż kiedykolwiek.

Focusrite Scarlett Solo 4th gen

Focusrite Scarlett 2i2 4th gen

Focusrite Scarlett 4i4 4th gen

O MARCE FOCUSRITE

Focusrite to uznany producent sprzętu muzycznego do tworzenia, nagrywania i produkcji muzycznej.

Misją firmy Focusrite zawsze było produkowanie przystępnego sprzętu audio klasy premium, który jest prosty w obsłudze i świetnie brzmi. Jest to tak samo prawdziwe dzisiaj, jak w 1985 roku, kiedy Rupert Neve założył Focusrite i przyjął pierwsze zlecenie od Sir George’a Martina (producenta m.in. The Beatles) i Air Studios. Chcąc dalej zaspokajać najlepszych profesjonalistów w branży, Focusrite produkuje urządzenia do nagrywania dla każdego rodzaju artysty nagrywania lub inżyniera, pozostając wiernym swojej pierwotnej misji i kontynuując usuwanie barier dla kreatywności.

focusrite logo

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors