Eve Audio SC4070
Aktualności, Test, Video

EVE Audio SC4070 w Estradzie i Studiu

EVE Audio SC4070 - test wideo w EiS

Miło nam poinformować, że najnowsze monitory Eve Audio SC4070, trafiły pod skrupulatną lupę specjalistów z Estrady i Studia. Jeżeli masz wątpliwości czy są odpowiednie dla Twojego studia, powyższy test wideo na pewno je rozwieje. Zapraszamy również na odsłuch monitorów do naszej siedziby, napisz do nas i umów się na dogodny termin!

Tak w kilku zdaniach EiS pisze o SC4070:

„SC4070 to monitory dla bardzo wymagających realizatorów, którzy cenią sobie neutralny brzmieniowo odsłuch o dużych możliwościach w zakresie dynamiki. Świetnie radzą sobie zarówno z materiałem surowym, bez kompresji, jak i silnie nasyconym, z poziomem LU dochodzącym do -7 dB, tak jak ma to miejsce w przypadku wielu utworów na Spotify. To sprawia, że można z nich korzystać także w pracowniach masteringowych, nie wspominając już o studiach produkcyjnych i postprodukcyjnych. Wprawdzie nie są tanie, ale w przypadku narzędzi dla profesjonalistów to rzecz oczywista.”

Eve Audio SC4070 to 4-drożny, symetryczny monitor średniego/dalekiego pola. Srebrny panel centralny zawiera w sobie tweeter AMT i 4-calowy głośnik średnich tonów. W połączeniu z dwoma 6,5-calowymi głośnikami niskich tonów i wyrafinowaną czarną obudową, jego design robi piorunujące wrażenie.

 

Firma EVE Audio została założona przez Rolanda Stenza,  wieloletniego pasjonata wysokiej jakości dźwięku i posiadającego bogatą historię w branży audio. Co wyróżnia tę markę? Precyzja dźwięku, specjalny przetwornik wysokotonowy w technologii AMT, wbudowane DSP w każdy monitor, wygodny sterownik na froncie konstrukcji oraz przepotężne zaplecze inżynierskie.

Więcej na stronach:

https://audiotechpro.pl/producenci/eve-audio/

https://eve-audio.de/

Related Posts