arturia minifuse jak nagrywac w domu
Aktualności

Arturia MiniFuse – jak nagrywać w domu?

arturia minifuse jak nagrywac w domu

Arturia MiniFuse to łatwe w użyciu interfejsy audio i MIDI, które zapewnią profesjonalną jakość dźwięku, inteligentną łączność i wyselekcjonowany wybór najlepszego w branży oprogramowania kreatywnego. Od nagrywania gitary po podcasty — to rozwiązanie dla każdego rodzaju dźwiękowej twórczości.

MiniFuse pochodzi z wielokrotnie nagradzanej linii studyjnych interfejsów audio Arturia AudioFuse. Urządzenie nie wymaga dodatkowych sterowników, a także zasilane jest poprzez USB. Nagrywanie nigdy nie było łatwiejsze!

Zobacz film przygotowany przez Tomka Moskalskiego z Hugiz Records, który tłumaczy krok po kroku tajniki nagrywania wokalu w domu na przykładzie m.in. interfejsu Arturia MiniFuse!

Więcej informacji a propos interfejsów audio Arturia MiniFuse poniżej:

Arturia MiniFuse 1

Arturia MiniFuse 1 to przenośny interfejs audio z 1 wejściem / 2 wyjściami, zaprojektowany z myślą o Tobie. Nagraj swój wokal, gitarę, podcast lub wyprodukuj swój utwór w najwyższej jakości studyjnej. Do tego dołączany jest kompletny pakiet oprogramowania z instrumentami, oprogramowaniem do nagrywania i efektami – nagrywanie i produkcja nigdy nie były łatwiejsze.

Arturia MiniFuse 2

Arturia MiniFuse 2 to łatwy w użyciu interfejs audio i MIDI, który zapewnia profesjonalną jakość dźwięku, inteligentną łączność i wyselekcjonowany wybór najlepszego w branży oprogramowania kreatywnego. Od nagrywania gitary po podcasty — to rozwiązanie dla każdego rodzaju dźwiękowej twórczości.

Related Posts