Audiotech logo

Vocaster HUB po polsku!

Chciałoby się krzyknąć – wreszcie! Funkcje w Vocaster HUB, czyli sterowniku do interfejsów Focusrite Vocaster są przetłumaczone na język polski! A to nie koniec zmian!

 

Ilość muzycznego oprogramowania po polsku jest znikoma, więc wyjątkowo cieszy, że Focusrite – jeden z najpopularniejszych producentów interfejsów audio na rynku – rozpoczął ważny trend, jakim jest lokalizacja sterowników do urządzeń. W tym przypadku do swojej najnowszej serii interfejsów dla twórców treści, czyli Vocaster.

W sterowniku od wersji 1.2.0 pojawiły się dwie bardzo duże zmiany – jedna to wspomniana lokalizacja większości parametrów w aplikacji sterownika. Druga to możliwość edycji parametrów DSP w ramach wybranego presetu.

Oznacza to, że możemy teraz samodzielnie ustawić próg zadziałania kompresji, wyregulować barwę trzypasmową korekcją oraz odciąć najniższe częstotliwości funkcją „rumble reduction”.

Dodatkowo na stronie producenta znalazła się również ogólnodostępna polska instrukcja do Vocasterów – kolejny ukłon w stronę polskich klientów tej marki.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors