Vocaster - powiedz światu

Najprostszy sposób, aby uzyskać studyjną jakość dźwięku w swoim podcaście.

Vocaster posiada funkcję Auto Gain, aby szybko i łatwo ustawić poziom, Enhance, aby Twój głos brzmiał jak najlepiej za jednym kliknięciem, oraz połączenia dla telefonu, aparatu i wielu innych.

Za sprawą serii Scarlett, Clarett+, Red i RedNet, interfejsy Focusrite są sercem większej ilości studiów niż jakiekolwiek inne rozwiązania. Teraz pozwól, aby Twój głos był słyszany jak nigdy dotąd.

zakres gainu

Wzmocnienie do 70dB

złącza

Złącza dla mikrofonów i słuchawek

autogain

Auto Gain

wyciszenie

Przycisk Mute

presety głosowe

Wbudowane presety dla głosu

easy start

Easy Start

vocaster one

Rozpocznij rozmowę

Interfejs do podcastów dla solowych twórców treści. Uzyskaj niesamowity dźwięk z wystarczającym wzmocnieniem dla każdego mikrofonu XLR. Ustaw poziomy, wzmocnij swój dźwięk jednym kliknięciem i wyróżnij się z Vocaster One w ciągu kilku sekund.

 Uzyskaj studyjny dźwięk z Vocaster One Studio dzięki dołączonemu mikrofonowi i usłyszysz swój program w doskonałych szczegółach dzięki zamkniętym słuchawkom studyjnym.

vocaster two

Dołącz do rozmowy

Interfejs podcastowy dla twórców treści. Uzyskaj niesamowity dźwięk z wystarczającym wzmocnieniem dla każdego mikrofonu XLR, a następnie oodłącz swój telefon przez bluetooth. Uchwyć rozmowę w studio, przez telefon lub online. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i wyróżnij się dzięki w kilka sekund.

Uzyskaj profesjonalny dźwięk z Vocaster Two Studio dzięki dołączonemu mikrofonowi studyjnemu i usłysz swój program w doskonałych szczegółach dzięki zamkniętym słuchawkom studyjnym.

broadcast kit

Podnieś poziom swojego show

Vocaster Broadcast Kit łączy najlepszy mikrofon dynamiczny Focusrite z wygodnymi słuchawkami, aby wprowadzić studyjną jakość dźwięku do Twojego podcastu. Niska czułość Vocaster DM14v, kardioidalna konstrukcja z wbudowaną osłoną przed wiatrem i uchwytem przeciwwstrząsowym, sprawia, że nagrywanie głosu jest łatwe. Konstrukcja słuchawek Vocaster HP60v pozwala usłyszeć swój program dokładnie tak, jak słuchacze i zachować komfort podczas najdłuższych sesji nagraniowych.

Vocaster DM14v jest również dostępny do kupienia osobno.

ZOBACZ RECENZJE FOCUSRITE VOCASTER