focusrite vocaster powiedz światu banner

Vocaster – powiedz światu

Najprostszy sposób, aby uzyskać studyjną jakość dźwięku w swoim podcaście.

Vocaster posiada funkcję Auto Gain, aby szybko i łatwo ustawić poziom, Enhance, aby Twój głos brzmiał jak najlepiej za jednym kliknięciem, oraz połączenia dla telefonu, aparatu i wielu innych.

Interfejsy Focusrite są sercem większej ilości studiów niż jakiekolwiek inne rozwiązanie. Teraz pozwól, aby Twój głos był słyszany jak nigdy dotąd.

zakres gainu

Wzmocnienie do 70dB

złącza

Złącza dla mikrofonów i słuchawek

autogain

Auto Gain

wyciszenie

Przycisk Mute

presety głosowe

Wbudowane presety dla głosu

easy start

Easy Start

vocaster one

Rozpocznij rozmowę

Interfejs do podcastów dla solowych twórców treści. Uzyskaj niesamowity dźwięk z wystarczającym wzmocnieniem dla każdego mikrofonu XLR. Ustaw poziomy, wzmocnij swój dźwięk jednym kliknięciem i wyróżnij się z Vocaster One w ciągu kilku sekund.

 Uzyskaj studyjny dźwięk z Vocaster One Studio dzięki dołączonemu mikrofonowi i usłyszysz swój program w doskonałych szczegółach dzięki zamkniętym słuchawkom studyjnym.

vocaster two

Dołącz do rozmowy

Interfejs podcastu dla twórców treści. Podłącz swój telefon przez bluetooth. Uchwyć rozmowę w studio, przez telefon lub online. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i wyróżnij się dzięki Vocaster Two w kilka sekund.

Uzyskaj profesjonalny dźwięk z Vocaster Two Studio dzięki dołączonemu mikrofonowi studyjnemu i usłysz swój program w doskonałych szczegółach dzięki zamkniętym słuchawkom studyjnym.

broadcast kit

Podnieś poziom swojego show

Vocaster Broadcast Kit łączy najlepszy mikrofon dynamiczny Focusrite z wygodnymi słuchawkami, aby wprowadzić studyjną jakość dźwięku do Twojego podcastu. Niska czułość Vocaster DM14v, kardioidalna konstrukcja z wbudowaną osłoną przed wiatrem i uchwytem przeciwwstrząsowym, sprawia, że nagrywanie głosu jest łatwe. Konstrukcja słuchawek Vocaster HP60v pozwala usłyszeć swój program dokładnie tak, jak słuchacze i zachować komfort podczas najdłuższych sesji nagraniowych.

Vocaster DM14v jest również dostępny do kupienia osobno.

RECENZJE FOCUSRITE VOCASTER

vocaster two studio ppe review

Który Vocaster jest

odpowiedni dla Ciebie?

vocaster porownanie

3 LATA GWARANCJI

CIESZ SIĘ TRZYLETNIĄ GWARANCJĄ!

Polegaj na trzyletniej gwarancji jeżeli jakikolwiek sprzęt od Focusrite wymaga naprawy lub wymiany z powodu błędów fabrycznych.

3 lata gwarancji Focusrite

SPRAWDŹ PODCASTY Z VOCASTERAMI

Masz dodatkowe pytania?

O MARCE FOCUSRITE

focusrite logo black

Focusrite to uznany producent sprzętu muzycznego do tworzenia, nagrywania i produkcji muzycznej.

Misją firmy Focusrite zawsze było produkowanie przystępnego sprzętu audio klasy premium, który jest prosty w obsłudze i świetnie brzmi. Jest to tak samo prawdziwe dzisiaj, jak w 1985 roku, kiedy Rupert Neve założył Focusrite i przyjął pierwsze zlecenie od Sir George’a Martina i Air Studios. Chociaż nadal zaspokajać najlepszych profesjonalistów w branży, Focusrite teraz produkuje opcje nagrywania dla każdego rodzaju artysty nagrywania lub inżyniera, pozostając wiernym swojej pierwotnej misji i kontynuując usuwanie barier dla kreatywności.