Audiotech logo

KRK ROKIT czy CLASSIC? Które monitory są dla Ciebie? – porównanie Muzykuj.com

Paweł Lemański z Muzykuj.com wziął na warsztat monitory odsłuchowe KRK z serii ROKIT G4 oraz Classic. Dlatego też doszło do ciekawego porównania obu serii monitorów amerykańskiego producenta. Jak zatem wypada to porównanie? Które monitory zadowolą kogo? Przekonajcie się sami na poniższym filmie!

Więcej informacji na temat porównywanych odsłuchów poniżej:

Nowy, profesjonalny monitor odsłuchowy KRK ROKIT RP7 4-generacji (G4) przenosi kreatywność muzyczną i dźwiękową na zupełnie nowy poziom. Dopasowane przetworniki wykonane z Kevlaru® zapewniają spójność w całym paśmie przenoszenia, minimalizując zmęczenie słuchu, oferując przy tym niesamowite wrażenia dla słuchacza. Do tego na pokładzie znajdziemy napędzany przez DSP system strojenia pomieszczenia z 25 wizualnymi ustawieniami korektora graficznego + dedykowaną aplikację KRK.

Opierając się na doświadczeniu KRK w zakresie dokładności reprodukcji dźwiękowej, nowe aktywne monitory studyjne KRK CLASSIC 7 zawierają ponad 30 lat innowacji od wiodącego światowego producenta monitorów studyjnych.

Więcej informacji a propos rozwiązań odsłuchowych KRK poniżej:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors