Audiotech logo

IsoAcoustics wypuściło swoją aplikację!

IsoAcoustics ogłasza dostępność bezpłatnej aplikacji na systemy iOS i Android!

Aplikacja jest doskonałym źródłem informacji o produktach IsoAcoustics, a także zapewnia szybki i łatwy dostęp do kreatora wyboru produktów tzw. „kalkulatora IsoAcoustics”. Dodatkowo pozwala użytkownikom poznać funkcje i zalety opatentowanej technologii izolacji IsoAcoustics oraz być na bieżąco z najnowszymi informacjami od producenta.

Warto podkreślić, że IsoAcoustics nieustannie rozszerza wspomniany kreator doboru produktów. Od pierwszego uruchomienia w maju 2020 r. liczba modeli w bazie danych wzrosła z 3000 do ponad 5000 modeli. Aplikacja została również zaktualizowana o nowe kategorie i nowości od IsoAcoustics!

Jeśli model nie znajduje się w bazie danych, użytkownicy mogą wybrać opcję „inny”, aby podać dane dotyczące głośnika lub komponentu, a Kreator na tej podstawie przedstawi rekomendację. Oprócz zaleceń aplikacja wyjaśnia również zalety każdego rozwiązania i określa rozmiar gwintu oraz wymagane adaptery, jeśli będą potrzebne w przypadku systemu IsoAcoustics V120 do montażu sufitowego lub ściennego.

Więcej informacji oraz możliwość pobrania aplikacji TUTAJ!

 

Więcej informacji o produktach IsoAcoustics oraz o technologii wykorzystywanej w rozwiązaniach kanadyjskiego producenta znajdziesz TUTAJ.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors