Audiotech logo

Elysia xfilter dostępny w wersji rack

Xfilter jest bezpośrednim nawiązaniem do flagowego korektora firmy Elysia, czyli museq.

W zaskakująco cenowo przystępnym pakiecie (około 5 tys zł brutto) otrzymujemy bogaty dźwięk korektora działającego całkowicie w klasie A, precyzyjny obraz stereofoniczny bazujący na potencjometrach wybieranych komputerowo pod względem zbieżności parametrów i kondensatorach o małej tolerancji.

Xfilter jest bardzo elastyczny. Oferuje dwa korektory półkowe dla niskich i wysokich częstotliwości, które mogą być przełączane w tryb filtrów dolno- lub górnozaporowych z rezonansem. Posiada też dwa korektory z charakterystyką dzwonową o szerokiej i wąskiej dobroci. Dodatkowo, dla uwieńczenia możliwości urządzenia, posiada pasywne filtry LC z ekranowanymi cewkami.

Takie cechy jak wyjątkowo otwarty dźwięk, uczciwe odwzorowanie transjentów i mocny kop powodują, że Xfilter idealne komponuje się z Xpressorem lub innym elementem wysmakowanego zewnętrznego oprzyrządowania.

W Polsce xfilter w wersji rack będzie dostępny na początku października 2013. Pierwsze 100 sztuk (S/N 1-100) ma w pakiecie za darmo plug-in mpressor, który wart jest 199 USD.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors