Audiotech logo

Dożywotnia gwarancja na mikrofony Sontronics!

Produkty Sontronics są znane i cenione za swoją niezawodność i trwałość, dlatego jako jedyna marka na świecie, udostępniają dożywotnią gwarancję na swoje mikrofony!

Wszystkie produkty Sontronics (mikrofony + kapsuły OMNI oraz HYPER, popfiltr ST-POP, czy akcesorium ST-PAD/Phase) pokryte są standardową – 2-letnią gwarancją producenta. Jednak Sontronics na swoje mikrofony oferuje przedłużenie gwarancji na dożywotnią, jeżeli zarejestrujesz swój nowy mikrofon w ciągu 30 dni od zakupu.

Dożywotnia gwarancja pokrywa pierwszego właściciela mikrofonu (kiedy został zakupiony w autoryzowanym sklepie) przeciwko jakimkolwiek problemom (które na szczęście występują bardzo rzadko!) związanym z błędami w produkcji, czy wadliwością komponentów.

Jeżeli odkryłeś jakiś problem związany z mikrofonem, skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem – z nami (Audiotech) – lub bezpośrednio z firmą Sontronics, a otrzymasz informacje w jaki sposób odesłać mikrofon w celu rozpoznania usterki i naprawy. Mikrofon zostanie sprawdzony i jeżeli usterka będzie wynikać z błędu pokrytego gwarancją, bądź nie, zostaniesz o tym poinformowany/a i mikrofon zostanie zreperowany, lub otrzymasz informacje o ewentualnym koszcie.

PRZYPADKOWE WYPADKI

Wiemy, że wypadki się zdarzają, dlatego jeżeli coś przydarzyło się twojemu mikrofonowi, pozwól nam pomóc. Skontaktuj się z nami i opisz problem. Czasami będziemy w stanie momentalnie rozwiązać problem (telefonicznie bądź mailowo), jednak w większości przypadków będziemy prosili o podesłanie mikrofonu. Pamiętaj jednak, że jakakolwiek próba naprawy, bądź otworzenia mikrofonu samemu, spowoduje utratę gwarancji, dlatego skontaktuj się najpierw z nami!

MIKROFONY WSTĘGOWE

Jak stwierdzono w podręczniku użytkownika dołączonym do każdego z mikrofonów wstęgowych Sontronics (Sigma, Delta, Apollo), wstęgi zużywają się przez cały okres ich użytkowania, więc nie są objęte dożywotnią gwarancją. Ze wstęgami jest jak z oponami samochodowymi: w zależności jak często używasz samochodu (mikrofonu) i jak mocno go eksploatujesz, tak często twoje opony (wstęgi) wymagają wymiany.

Jeśli przypadkowo uszkodzisz wstęgę (na przykład umieszczając ją zbyt blisko źródła o wysokim SPL) lub jeśli zauważysz, że dźwięk mikrofonu zmienił się w czasie z powodu rozciągnięcia wstęgi, możemy przeprowadzić wymianę wstęgi.

MIKROFONY LAMPOWE I ZASILACZE

Mikrofony lampowe jak np. ARIA są wyposażone we własne zasilanie, więc nie wymagają zasilania fantomowego. Jak podano w instrukcji obsługi dostarczonej wraz z mikrofonem, należy upewnić się, że zasilanie fantomowe jest wyłączone na dowolnym urządzeniu (interfejsie, mikserze, karcie dźwiękowej) używanym w tym samym łańcuchu audio. Zazwyczaj można to zrobić za pomocą przełącznika lub przycisku na samym urządzeniu, ale czasami należy go wyłączyć w oprogramowaniu kontrolnym. Dopuszczenie zasilania fantomowego do mikrofonu lampowego z zasilaczem grozi uszkodzeniem lampy i innych elementów wewnątrz mikrofonu, co spowoduje utratę gwarancji, ale przede wszystkim może zrobić krzywdę, dlatego należy uważać!

Jeśli używasz mikrofonu z zewnętrznym źródłem zasilania (lub Sontronicsowym przedwzmacniaczem SONORA 2), musisz upewnić się, że wybrałeś odpowiednią opcję napięcia dla swojego kraju. Nieprzestrzeganie tego może spowodować poważne uszkodzenie mikrofonu i spowoduje także unieważnienie gwarancji!

AKTYWUJ SWOJĄ GWARANCJĘ!

Aby przedłużyć swoją 2-letnią gwarancję do dożywotniej gwarancji Sontronics, musisz podesłać maila na adres – [email protected] – w ciągu 30 dni od daty zakupu i podać następujące dane:

  1. Imię
  2. Numer telefonu (opcjonalne)
  3. Miasto i kraj
  4. Model mikrofonu (np. Sigma, STC-2, DM-1B)
  5. Numer seryjny
  6. Data zakupu
  7. Gdzie został zakupiony (nazwa sklepu)
  8. Dodaj jakikolwiek komentarz a propos mikrofonu

Otrzymasz mail zwrotny w ciągu 48 godzin, który potwierdzi aktywację dożywotniej gwarancji.

Więcej informacji a propos gwarancji na stronie producenta >>>TUTAJ!<<<

Nie zastanawiaj się i wydłuż swoją gwarancję już dziś!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors