Audiotech logo

Audiotech na 8 Ogólnopolskim Spotkaniu Lektorów

8 Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów za nami! Jak zwykle mnóstwo znanych głosów, dobrej energii, warsztatów i profesjonalnego sprzętu do nagrywania. A wśród nich oczywiście marki z portfolio Audiotech, czyli: Sontronics, Focusrite, KRK, Arturia, Heritage Audio.

Jednak głosy lektorskie to przede wszystkim mikrofony, a najlepiej oczywiście brytyjskie mikrofony Sontronics!

Uczestnicy 8OSL mogli przetestować topowe konstrukcje jak np. Sontronics Mercury oraz te nieco tańsze. Co ciekawe marka Sontronics znalazła się nie tylko na naszym stoisku. Warto podkreślić, że brytyjskie mikrofony Sontronics zapewniają dożywotnią gwarancję, co jest chyba wystarczającym dowodem na to, jak pewni są swojej jakości.

Jeżeli jesteś lektorem/lektorką, lub chcesz nim/nią zostać, to tak czy siak warto wybrać się na OSL w przyszłym roku. Niesamowita atmosfera, przyjaźni ludzie, mnóstwo dobrej zabawy, ale także konstruktywnych warsztatów i możliwość przetestowania sprzętu. Obserwujcie uważnie!

Więcej informacji na temat mikrofonów Sontronics znajdziesz na dedykowanej stronie poświęconej brytyjskiej marce mikrofonów. Kliknij poniżej!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors